Praktický lékař pro děti a dorost
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Minulý týden jsme museli s dcerkou k lékaři. Jaké však bylo moje překvapení, když jsme našli v ordinaci mísro paní doktorky mladého pana doktora! Paní doktorka odešla do důchodu, a to je nám móóóc líto. Je to nejlepší lékařka, jakou znám. Léčí mi děti již 24 let, a to opravdu svědomitě a důkladně. Chtěla bych ji za její péči alespoň touto cestou poděkovat a popřát co nejhezčí léta již v klidu, bez malých capartů. Všechno nejlepší, paní doktorko, budete nám chybět...

Pani doktorka byla moc fajn, i kdyz s pribyvajicim vekem se me napr vickrat zeptala na stejnou vec atd,ale to je asi pochopitelne,jinak byla velmi vstricna,kdyz jsme prisli napr s rodici pozde s predoperacnim vysetrenim,bylo mozne si i zbytek papiru vyzvednout u ni doma,ci se domluvit na jejim soukromem tel.cisle. K sestre jsem nikdy prevratne sympatie nemela.

Výborná paní doktorka a patří jí dík za naše dítě, kterému vždy pomohla.
Jen je velká škoda pro nás i všechny ostatní maminky, že od 1.2.2012 už neordinuje, protože odešla po těch letech do důchodu. Jen těžko budeme všechny hledat náhradu, protože "laťka" je opravdu hodně vysoko.

Dnes jsem zjistila, že již v těhotenství si musím najít pro svoje nenarozené dítě pediatra. Ano, dává to logiku, ale nicméně mne to dříve nenapadlo. Rozjela jsem se ho hledat a ihned jsem našla ordinaci dr.Muckové, která byla velmi ochotná, ihned mi nabídla, že po narození miminka přijede k nám domů. Jsem nadšená, že v dnešní době má ještě někdo zájem o pacienta. Sestřička byla také moc milá. No, prostě nadšení každým coulem.

Neznáme lepšího dětského doktora.
Paní doktorka je PROFÍK v nejlepším slova smyslu. Vše řeší s nadhledem a přímo.
Sestra Iveta jakbysmet.
Škoda, že paní doktorka krom dětí "nedělá" i dospělé.
P.S.: (Pro p. Motla v této diskuzi)- ono se stačí podívat na rozpis ordinačních hodin a uvědomit si, že předem objednaná malá miminka do poradny skutečně mají přednost. Máte-li problém, uvařte si lipový čaj s medem a přijďte se svým problémem tak, abyste minimalizoval možnost nakažení nějakého čerstvého mimča. Rád bych Vás viděl, jak byste reagoval, kdybyste byl objednán s 3 měsíčním "čerstvoušem" a v čekárně prskal spruzelec Vašeho ražení....

V určitém souhlasím. Paní doktorka je celkem shopná, alternativní a celkem příjemná. O vlídnosti její sestry bych ale raději pomlčel. Možná k malým dětem se chová vřele. Ale abych jako hlupák s chřipkou, bolestí hlavy a horečkou (o čemž věděla) seděl dvě hodiny v čekárně a pozoroval jak bere všechny lidi přede mnou, a pak aby řekla, ať čekám dál, že půl leté zdravé dětičky na konzultaci mají přednost, to pro mne byla konečná. Bohužel se její velmi nepříjemné vystupování nestalo jen jednou, mám pocit že se mnou jedná jako družinářka se zlobivým dítětem, i když jsem nic nevyvedl. Nemám to za potřebí. Ona je tam aby mi mohla pomoct, ne abych se ji bál nebo doprošoval. => Doktorku více méně doporučuji, ale sestra...

Tato paní doktorka je velice laskavá, přívětivá a hodná. Chodila jsem k ní 18 let a vždy mi pomohla s jakýmkoliv problémem. Nerada nasazuje antibiotika a vždy hledá jiné alternativy. Dokonce je tak obětavá, že se i několikrát nabídla, že by k nám přijela domů, když mi bylo opravdu špatně. Škoda, že už u ní nemohu být déle. A její sestřička Iveta je také naprosto skvělá. Děkuji paní doktorko

velmi dobra lekarka

K této paní doktorce jsem chodila už já jako dítě a i v té době dávala antibiotika s rozvahou, vždy pečlivě vyšetřila a ochotně vše vysvětlila.
Nyní k ní chodí mé tři děti, a abych řekla pravdu po všech mých zkušenostech s lékaři důvěřuji jenom jí. S tak pečlivým vyšetřením a ohlídáním dítěte při nemoci, díky kterému jsme nemuseli do nemocnice (možnost kdykoli zavolat na její mobil nebo při zhořšení stavu možnost návštěvy u ní doma mimo ordinační hodiny), jsem se nesetkala. Při jakémkoli očkování přihlíží ke zdravotnímu stavu dítěte a podle toho očkuje. Mimo jíné je velký odborník na kojení a je s ní možné konzultovat homeopatii.