Praktická lékařka
náměstí Karla IV. 19, Brno

nejlepší lekar kterého znam.po všech strankach a kdo pise opak tak lze .Znam ji 20 let a nikdy se nestalo ze by něco zanedbala nebo podcenila.

Paní doktorka léčí mou rodinu 15 let. Nikdy se nestalo, že by byla nepříjemná, právě naopak. Žádný zdravotní problém nepodcení. Paní doktorka Čechová i sestřička p. Kroupová mají velmi profesionální přístup.

Velice vsřícná, trpělivá, nikdy nic neodlákla jak to jiní běžně praktikují

Vstřícná,ochotná,odborně zdatná,doporučuji.

Paní doktorka se v poslední době velice změnila - bohužel k horšímu.
Na pacienty není moc příjemná, nemá na ně čas, o jejich zdraví se nestará a co víc - vyvěšuje si telefon v ordninačních hodinách! Stalo se nám několikrát, že jsme se jí po celou ordinační dobu nemohli dovolat - stále obsazeno - a chvilku po uzavření ordinace už telefon zvonil. Nechápu, jak si tohle může lékař dovolit. Kdyby jednou špatně položila telefon, ale tohle se stává stále častěji.

Dovolím si nesouhlasit s negativním názorem "Jany". Myslím si, že případ, kdy lékař svými omezenými prostředky nemůže správně určit diagnózu nemusí být ojedinělý. Postup, kdy názor "nevím" - tedy lékařka odeslala pacientku na odborná vyšetření považuji za jediný možný korektní.
Dále k mému hodnocení. Od doby jejího nastoupení do praxe (zhruba 20 let) jsem s celou mojí rodinou naprosto odborně léčen. Paní doktorka dokázala v mém (našem) případě vždy správně určit nebo předpokladat diagnózu. Korektně posoudila co může léčit pouze v její ordinaci a co je potřeba řešit dalším posudky a odborníky. Velmi citlivě dokáže např. určit potřebu nasazení antibiotik. Vážím si přístupu, její produktivity práce (má na staroti spoustu lidí a žádného neodbude) a vysoce hodnotím i práci její "pravé ruky" dlouholeté zdravotní sestry. V našem případě naší paní doktorku samozřejmě považujeme za našeho "rodinného" lékaře.

Paní doktorka léčí celou naši rodinu již 20 let k naší plné spokojenosti,je velmi pečlivá,nic nezanedbá,má pěkný vztah ke starým lidem.Dost mě zaujala pisatelka Jana,která p.doktorku nedoporučuje a přitom byla vyšetřena,byl proveden rentgen a byla odeslána na plicní oddělení,jak sama napsala.
Takže závěr zní-doporučuji.

Ochotná,odborně zdatná,lidský přístup.Doporučuji.

S paní doktorkou dobré zkušenosti nemám. Před 12ti lety jsem od ní odešla k MUDr. Příborské a bohužel, když k ní musím (v době dovolené mé MUDr.), tak vidím jen nezájem. Naposledy minulý týden, kdy mě z krvavým průjmem naordinovala jen dietu. Teď se potýkám z problémy, neboť zanedbala to, co udělat mohla.

Moc prijemna pani doktorka, ve vsem strasne ochotna