Praktická lékařka
Mendlovo náměstí 1a, Brno

Minimálně 30 let v péči paní. doktorky Benešová i když dost sporadický pacient...oceňuji přístup a chování ,zájem o pacienty ..vždy pomůže

Na paní doktorku Benešovou si zatím nemohu stěžovat, není špatná obvodní lékařka to je můj názor na paní doktorku.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, bere krev bez bolesti, píchá injekce také bezbolestně, vždy mi pomůže. Je milá a hodná. Je lepší než ta, kterou jsem měla před tím.

Nemám výhrady k přístupu k ani léčbě.

S paní doktorkou jsem vždy spokojený. Doktorka i zdravotní sestra jsou perfektní. V ordinaci je příjemná atmosféra. Není si vůbec na co stěžovat.

Na paní doktorku ani sestřičku si nemohu stěžovat, obě jsou bezvadné. Nikdy jsem s nimi neměla problém.

Paní doktorka Marie Benešováje velmi zkušený praktický lékař.Mohu jen vřele doporučit.Dle mých zkušeností její sestra je na svém místě,obzvláště při odběrech krve a injekcích,které umí píchnout přesně a bezbolestně,v tomto směru si ji nemohu vynachválit.

Občas se musí trochu postrčit ale pošle vás k odbornému lékaři.

Paní doktorka je příjemná, pečlivá, vždy vyšetří, pomůže. Má akorát někdy dost nepříjemnou sestru

Paní MUDr Marie Benešová patří mezi velmi zkušené a kvalitní praktické lékaře.Domnívám se že je velmi dobrým diagnostikem a má kladný přístup k pacientům.Vybírám hodnocení specialista, protože takových praktických lékařů by mělo být víc.Tuto lékařku mohu všem jen doporučit.