Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil

Ano, paní doktorka je jako člověk velmi hodná, ale na sebemenší rozladu doporučuje antidepresiva. Snad mě lituje jako handicapovaného člověka a myslí si, že na můj hendikep jiný lék není. Je pravda, že v životě zažívám smutek, ten má ale příčinu a vždy tomu tak bylo,

Paní psycholožka mi poskytla podpůrnou terapii - povídání o jídle, dovolené.... Abych se jako handicapovaný a chronicky nemocný člověk zrekreovala. Přála jsem si však hlubší povídání o životě. Žel, příčinami toho, proč jsem smutná, se nezabývali ani lékaři Kliniky Logo, kde paní psycholožka pracuje.

V
Ověřený profil

Úžasná paní psycholožka, moudrá, chápavá, milá, plná empatie...Člověk, co už lecos zažil a kterého máloco překvapí. Má v sobě úžasný optimismus a dokáže vidět i v problémových dětech to krásné, co v nich je.

Úplně souhlasím s nickem Tommy. Jsem v péči Mgr.Aujezdské už řádku let a výsledky jsou jen ty nejlepší a přístup skvělý. Doporučuji.

Ověřený profil

Strašně moc hodná, chodil jsem k ní pět let, a kdybych se neodstěhoval, tak bych k ní chodit nikdy nepřestal, je to určitě nejlepší psycholožka v Brně, strašně moc ji doporučuju.

Ověřený profil

výborný prístup k dcerke, rovnako ku nam rodicom, relevantne informacie ohladne jej stavu a spravania, ochota, komunikativnost, pristup - konecne psycholog, ktory ja na svojom mieste

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti