Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ano, paní doktorka je jako člověk velmi hodná, ale na sebemenší rozladu doporučuje antidepresiva. Snad mě lituje jako handicapovaného člověka a myslí si, že na můj hendikep jiný lék není. Je pravda, že v životě zažívám smutek, ten má ale příčinu a vždy tomu tak bylo,

Paní psycholožka mi poskytla podpůrnou terapii - povídání o jídle, dovolené.... Abych se jako handicapovaný a chronicky nemocný člověk zrekreovala. Přála jsem si však hlubší povídání o životě. Žel, příčinami toho, proč jsem smutná, se nezabývali ani lékaři Kliniky Logo, kde paní psycholožka pracuje.

Úžasná paní psycholožka, moudrá, chápavá, milá, plná empatie...Člověk, co už lecos zažil a kterého máloco překvapí. Má v sobě úžasný optimismus a dokáže vidět i v problémových dětech to krásné, co v nich je.

Úplně souhlasím s nickem Tommy. Jsem v péči Mgr.Aujezdské už řádku let a výsledky jsou jen ty nejlepší a přístup skvělý. Doporučuji.

Strašně moc hodná, chodil jsem k ní pět let, a kdybych se neodstěhoval, tak bych k ní chodit nikdy nepřestal, je to určitě nejlepší psycholožka v Brně, strašně moc ji doporučuju.

výborný prístup k dcerke, rovnako ku nam rodicom, relevantne informacie ohladne jej stavu a spravania, ochota, komunikativnost, pristup - konecne psycholog, ktory ja na svojom mieste