Ordinace ušní, nosní, krční
Václavická 366, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ušní, nosní, krční Jiný

Včera jsem byla poprvé na vyšetření u paní doktorky a přes nadupanou čekárnu plnou nervózních pacientů pracují s úsměvem a naprosto profesionálně.

Moc jim oběma děkuji.
Hermanová

Umístění: Ordinace ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka je úžasná, snaží se nepoužívat farmaceutické, nejdříve používá variantu, kdy nechává vyrobit kapičky a ostatní, dle potřeby ošetřujícího pacienta a po lécích od farmacií sáhne až ve chvíli, kdy se problém opakuje. Snaží se léčit bez antibiotik, což dnešní době dělá málo lékařů. Většina dá hned antibiotika.

Pokud chcete být u paní doktorky mezi prvními tak ráno si musíte dorazit k ordinaci tak na 6:20, paní doktorka se sestřičkou přijíždějí tak v 6:50 a během chvilky pak začínají ordinovat. Pokud dorazíte až v osm hodin, tak to pak čekáte několik hodin, naposledy jsem to počítal a v osm hodin celkem čekalo přes 30 lidí. Jezdí k ní pacienti nejen z okolí, ale i z větší vzdálenosti, jelikož paní doktorka nikdy nic neodbyde, při každé návštěvě, provede kompletní prohlídku. Což dělá málo, který lékař.

K paní doktorce chodím již přes 20 let, a její přístup je stále stejně dobrý/kvalitní, takovýchto lékařů by bylo potřeba více + zdravotních sester. TH.

Umístění: Ordinace ušní, nosní, krční Jiný

U paní doktorky počítejte s velice dlouhým čekáním
Poctivější , milejší a usměvavější lékařku však nenajdete. Pacienta nikdy neodmítne, dělá i několik hodin přesčas, ale přesto je vždy důsledná, usměvavá , pečlivá, trpělivá a milá.
S dětmi to také umí,má trpělivost,vše vysvětlí úměrně věku.
Sestřička je také zlatý člověk, pokaždé milá,usměvavá.

Umístění: Ordinace ušní, nosní, krční Jiný

Ordinaci paní doktorky jsem navštívila se svými dětmi v průběhu let několikrát. Paní doktorka je vynikající specialistka, pečlivá, vše vysvětlí, nic nepodcení. Naprosto ojedinělý je přístup k pacientům - a to její i její sestřičky. Obě jsou velmi empatické, milé a vstřícné. A to dokonce i v případě, kdy jsem zaměnila dny a přišla s dcerou 2 h (!) po skončení ordinační doby. Přestože paní doktorka se sestřičkou byly na odchodu, obě se vrátily do ordinace a dceru ošetřily. A to velmi pečlivě a s úsměvem na tváři. Jsou prostě úžasné, moc děkuji!

Umístění: Ordinace ušní, nosní, krční Jiný

Chodime k pani doktorce cela rodina. S detmi jsem u ni velmi casto a pokazde je prijemna, mila a vstricna. Nic nepodceni a vzdy necha udelat vytery. Sestricka je take moc mila. Cekaci doba zalezi na poctu lidi v cekarne.

Umístění: Ordinace ušní, nosní, krční Jiný

Nejlepší doktorka ORL jakou jsem kdy měl možnost navštívit, velmi pečlivá, používá staré osvědčené postupy.

Nejlepsi ORL lekarka, urcite stoji za to vystat frontu. Je velmi pecliva, hodna na deti, vse vysvetli nez neco udela. Proste uzasna.

Výborná lékařka, pečlivá a vstřícná. Tu frontu stojí za to si vystát. :-) Opravdová profesionálka. Doporučuji

Pokud na ORL, tak jedině k ní. Delší čekání se vyplatí, nevadí ani že děti nebere přednostně - většinou jsou kolem poloviny čekajících děti a pak by se dospělí načekali klidně 3 hodiny. Chodila jsem k ní na odsávání hlenu při zánětu dutin, na odsávání jsem byla 6x a díky tomu jsem opravdu chodila přednostně - toto vyšetření probíhá tak, že jen vsune do nosu vatičku s anestetiky, čeká deset minut, v rychlosti odsaje hlen a pacient jde na dalších deset minut inhalovat. Mezitím přijímá další pacienty a ti často odejdou dřív než ten, co je "předběhl", ale narozdíl od nich ví že zítra ho čeká zas stejný bolestivý zákrok. Na závěrečnou kontrolu jsem už mimochodem opět čekala s ostatními v čekárně stejnou dobu. Je citlivá, poradí, vše vysvětlí, zajímá se o pacinta a má stále úsměv na tváři.

Výborná lékařka i sestřička.Obě moc milé a ochotné (udrží si úsměv i po celodenní službě od 8-18h !!!)
Chodíme tam celá rodina. I když je čekárna permanentně plná, vydržíme čekat, protože (na rozdíl od jiných ordinací) tady se dočkáme vždy pečlivého vyšetření, ( ORL nemoci jsou většinou akutní a tudíž se těžko dá něco plánovat), antibiotika podle výtěru, velmi citlivé zacházení s dětmi atd. A k předchozím příspěvkům...zvenku to vypadá, že do ordinace chodí někteří lidé přednostně, ale kdo byl někdy uvnitř ordinace, ten ví, že ti co ťukají, jdou například k sestřičce inhalovat apod. a paní doktorka mezitím bere trpělivě další a další pacienty.
Takže děkujeme moc. Helena Dřevová