Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Fakultní nemocnice
17. listopadu 1790, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Fakultní nemocnice Jiný

Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s doktorem Mittakem. Podstoupila jsem vyšetření plic v Třinci kde mi bylo zjištěno velká masa za plici. V Třinci si mě tři měsíce stále přehazovali aby zjistili diagnózu. Po třech měsících mě doktor z Třince poslal k Panu Mittakovi který okamžitě začal jednat. Vše mi před operací řádně vysvětlil i se zmínil že to nebude lehká operace a že chce mít na mě dost času na to aby se vše podařilo jak má. Pan doktor mi věnoval na operačním sále 8 hodin svého času aby docílil nejlepších výsledků. Jsem Tři týdny po operaci a každým dnem je mi lépe a lépe. Chtěla bych touhle cestou moc poděkovat Pánu Mittakovi za jeho čas, zkušenosti a hlavně profesionální přístup. Je to opravdu vyborny Pán doktor a jestli by někomu měla pomoct má recenze při rozhodování výběru lékaře mohu plně doporučit profesional
Pan Mittak. S velkou úctou Charvatova Eva

Došlo k chybě, zkuste to znovu