MUDr.

Magda Ryšánková

Psychiatr

Kontaktní informace

• Paní doktorka je opravdu skvělá přístupem i odborností a je vidět,že skutečně hájí zájmy dítěte.Úžasný člověk i lékař.Jsem šťastná,že jsme měli štěstí a navštívili s dítětem právě tuto hodnou paní doktorku.Pomohla a naprosto si získala důvěru mou a hlavně dítěte.Kéž by takoví byli všichni.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V

Ad názor anonymního hosta z 9. listopadu 2011:
      Pokud je u jména paní doktorky uveden titul MUDr. pak je zcela evidentní, že se jedná absolventku lékařské fakulty čili o doktorku medicíny - tedy může být jedině psychiatrou a nikoli psycholožkou, která by jako absolventka filizofické fakulty měla u jména uvedený titul Mgr. nebo PhDr.

• Tato doktorka je jedna z nejlepších. Za 4 roky co jsem k ní chodila mi pomohla urazit neuvěřitelný kus cesty. Naučila jsem se pracovat sama se sebou a se svým problémem. Kdybych z důvodu dospělosti od ní nemusela odejít tak nikdy neodejdu. :) Patří jí mé veliké D Ě K U J I!

• Paní doktorka je skvělá odbornice na pravém místě, moc moc pomohla mně i celé mojí rodině, když jsem trpěla mentální anorexií. Je to sice již 4 roky, ale do dneška na ní vzpomínáme jako na jednoho z nejhodnějších lidí, které jsme kdy poznali. Ač dětská psychiatrička si zvala na sezení i mou mamku, se kterou probírala i její problémy.