APLA Praha střední Čechy o.s.
Dolanská 23, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Canadian Medical Care
Veleslavínská 30/1, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo Psychický stav dětí

Paní doktorka je skvělá. Velmi pomohla mým dětem i mně. Je velmi citlivá, laskavá, trpělivá, erudovaná. Funguje jako psychiatr a psycholog zároveň. Záleží jí na tom, aby děti i rodiče rozuměli krokům, které dělá, a přijali je. Děti jí v rámci šesti let, co je měla v péči, důvěřovaly a sezení s ní pro ně byla vzpruha. Jedinou nevýhodou bylo, že intervaly mezi jednotlivými návštěvami byly velmi dlouhé.

Ad názor anonymního hosta z 9. listopadu 2011:
Pokud je u jména paní doktorky uveden titul MUDr. pak je zcela evidentní, že se jedná absolventku lékařské fakulty čili o doktorku medicíny - tedy může být jedině psychiatrou a nikoli psycholožkou, která by jako absolventka filizofické fakulty měla u jména uvedený titul Mgr. nebo PhDr.

Paní doktorka je opravdu skvělá přístupem i odborností a je vidět,že skutečně hájí zájmy dítěte.Úžasný člověk i lékař.Jsem šťastná,že jsme měli štěstí a navštívili s dítětem právě tuto hodnou paní doktorku.Pomohla a naprosto si získala důvěru mou a hlavně dítěte.Kéž by takoví byli všichni.

Tato doktorka je jedna z nejlepších. Za 4 roky co jsem k ní chodila mi pomohla urazit neuvěřitelný kus cesty. Naučila jsem se pracovat sama se sebou a se svým problémem. Kdybych z důvodu dospělosti od ní nemusela odejít tak nikdy neodejdu. :) Patří jí mé veliké D Ě K U J I!

Paní doktorka je skvělá odbornice na pravém místě, moc moc pomohla mně i celé mojí rodině, když jsem trpěla mentální anorexií. Je to sice již 4 roky, ale do dneška na ní vzpomínáme jako na jednoho z nejhodnějších lidí, které jsme kdy poznali. Ač dětská psychiatrička si zvala na sezení i mou mamku, se kterou probírala i její problémy.