MUDr.

Magda Ryšánková

Kontaktní informace

• S
    Umístění: jiné místoSlužby: Psychický stav dětí

Paní doktorka je skvělá. Velmi pomohla mým dětem i mně. Je velmi citlivá, laskavá, trpělivá, erudovaná. Funguje jako psychiatr a psycholog zároveň. Záleží jí na tom, aby děti i rodiče rozuměli krokům, které dělá, a přijali je. Děti jí v rámci šesti let, co je měla v péči, důvěřovaly a sezení s ní pro ně byla vzpruha. Jedinou nevýhodou bylo, že intervaly mezi jednotlivými návštěvami byly velmi dlouhé.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jan Cimický
    Jan Cimický
    Družicová 12/982, Praha
    Lepšího psychiatra jsem nepoznala. Vsude me jen predavkovali lekama podle knížek a nazdar přijďte za tri mesice.… Více

Petr Prokeš
    Petr Prokeš
    Stamicova 21/1968,, Praha
    Pan doktor Prokeš je pro mě velkou kapacitou. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že si mně získal svým lidským přístupem,… Více

Juraj Mikuláš
    Juraj Mikuláš
    U Vojenské nemocnice 1200, Praha
    Děkuji panu doktorovi. Opravdu nad pacientem přemýšlí. Je velmi empatický a dokáže povzbudit. Opravdu mi pomohl. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí. Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S
      Umístění: jiné místoSlužby: Psychický stav dětí

• V

Ad názor anonymního hosta z 9. listopadu 2011:
      Pokud je u jména paní doktorky uveden titul MUDr. pak je zcela evidentní, že se jedná absolventku lékařské fakulty čili o doktorku medicíny - tedy může být jedině psychiatrou a nikoli psycholožkou, která by jako absolventka filizofické fakulty měla u jména uvedený titul Mgr. nebo PhDr.

• Paní doktorka je opravdu skvělá přístupem i odborností a je vidět,že skutečně hájí zájmy dítěte.Úžasný člověk i lékař.Jsem šťastná,že jsme měli štěstí a navštívili s dítětem právě tuto hodnou paní doktorku.Pomohla a naprosto si získala důvěru mou a hlavně dítěte.Kéž by takoví byli všichni.

• Tato doktorka je jedna z nejlepších. Za 4 roky co jsem k ní chodila mi pomohla urazit neuvěřitelný kus cesty. Naučila jsem se pracovat sama se sebou a se svým problémem. Kdybych z důvodu dospělosti od ní nemusela odejít tak nikdy neodejdu. :) Patří jí mé veliké D Ě K U J I!

• Paní doktorka je skvělá odbornice na pravém místě, moc moc pomohla mně i celé mojí rodině, když jsem trpěla mentální anorexií. Je to sice již 4 roky, ale do dneška na ní vzpomínáme jako na jednoho z nejhodnějších lidí, které jsme kdy poznali. Ač dětská psychiatrička si zvala na sezení i mou mamku, se kterou probírala i její problémy.