Mgr.

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Psycholog přijímá nové pacienty

3 názory +přidat

Objednat se 454 návštěv profilu během posledních 30 dní

..... e-mail: hana.gistlova@city-practice.com… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Psychologické poradenství a diagnostika

  Obchodní centrum MAX, Kubíčkova 6, Brno-Bystrc
  635 00 Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Bankovní převod
  V této ordinaci přijímám:
  dospělí

  Služby

  Psychologické poradenství / 50min 550 Kč
  Psychologické poradenství v angličtině / 50min 700 Kč
  Kariérní poradenství / 50min 600 Kč
  > > > > > pokud se vám žádný nabízený termín nehodí, prosím, kontaktujte mě, jistě nalezneme vhodné řešení < < < < <
  Zrušení / změna termínu v den konzultace = 100% ceny
  Studenti / 50min 350 Kč
  Psychologické poradenství pro páry / 50min 700 Kč
  Psychologické poradenství pro páry v angličtině / 50min 800 Kč
  Při dlouhodobější spolupráci cena dohodou
  Nedostavení se na konzultaci = 100 % ceny

  Více

 • Psychologické poradenství a diagnostika

  Dvořákova 13, Brno-střed
  602 00 Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Bankovní převod
  V této ordinaci přijímám:
  dospělí

  Služby

  Psychologické poradenství / 50min 550 Kč
  Psychologické poradenství v angličtině / 50min 700 Kč
  Kariérní poradenství / 50min 600 Kč
  > > > > > pokud se vám žádný nabízený termín nehodí, prosím, kontaktujte mě, jistě nalezneme vhodné řešení < < < < <
  Zrušení / změna termínu v den konzultace = 100% ceny
  Studenti / 50min 350 Kč
  Psychologické poradenství pro páry / 50min 700 Kč
  Psychologické poradenství pro páry v angličtině / 50min 800 Kč
  Při dlouhodobější spolupráci cena dohodou
  Nedostavení se na konzultaci 100% ceny

  Více

 • The City Practice

  Týnská 21, Praha 1
  110 00 Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Bankovní převod
  V této ordinaci přijímám:
  dospělí

  Služby

  Psychologické poradenství / 50min 1 000 Kč
  Psychologické poradenství pro páry / 50min 1 200 Kč
  Psychologické poradenství pro páry v angličtině / 50min 1 500 Kč
  Zrušení / změna termínu 24h před smluvenou konzultací = 100% ceny
  Karierní poradenství / 50min 1 000 Kč
  Psychologické poradenství v angličtině / 50min 1 200 Kč
  >>>> pro sjednání termínu si zavolejte nebo mi napište, děkuji <<<<
  Nedostavení se na konzultaci 100% ceny

  Více

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • S
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

  Oceňuji velice lidský přístup a snahu pomoci a poradit, ikdyž některé věci člověk slyšet nechce, časem se mi dostaly pod kůži.

  Mgr. M.A. Hana Gistlová, BSc.2018-01-14

  Evi, moc děkuji za hezkou zpětnou vazbu a držím palce, ať se Vám daří!
  Zdraví, Hana Gistlová

 • N
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Na konzultaci jsem se odhodlala, když už jsem nevěděla kudy kam-selhání v partnerském vztahu plus obrovské zklamání, které nakonec vyústilo úzkostí a hlavně pochybnostmi, zda do dalšího vztahu ještě někdy vůbec jít. Společná sezení s paní psycholožkou mi přináší jiný pohled na věc, pomohla mi se zorientovat sama v sobě a lépe chápat, co se ve mě v určitých situacích odehrává. To, že věci říkám nahlas mi překvapivě také dost pomohlo a dnes cítím, že se můj život konečně pohnul tím správným směrem. Takže za mě, doporučuji.

  Mgr. M.A. Hana Gistlová, BSc.2017-07-27

  Milá Nino, děkuji za důvěru a Vaše pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že se u mě cítíte dobře a především, že se ve Vašem životě začaly věci měnit k lepšímu. Hodně štěstí přeji. S úctou, Hana Gistlová

 • H

  Hodně jsem váhal, ale životní situace mě donutila vyhledat odbornou pomoc. Byla to moje uplně první návštěva na pracoviši tohoto typu a ted jsem rád, že jsem se takto rozhodl. Měl jsem velké obavy z toho, co mě čeká, ale nakonec bylo setkaní s paní psycholožkou příjemné i přes to, že jsme řešili nepříjemné věci. Byla velice vstřícná, povzbudila, uklidnila a také poukázala na podstatné věci, které jsem ve své situaci neviděl. Děkuji za pomoc. Honza

  Mgr. M.A. Hana Gistlová, BSc.2017-05-05

  Milý Honzo, děkuji Vám za vlídná slova a také čas, který jste věnoval sepsání Vašich pocitů z našeho setkání. Mám radost, že se nám podařilo "prolomit ledy" a Vaše obavy z návštěvy psychologa jsou již minulostí. Vyrovnat se s obtížnými okolnostmi v našem životě není snadné a těší mě, že jsem Vám mohla být na této cestě nápomocna. Přeji Vám vše dobré :)

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • ..... e-mail: hana.gistlova@city-practice.com

  Jsem psycholožka specializující se na pomoc při potížích v oblasti mezilidských vztahů, prožívání krizových situací a zvládání stresu, psychosomatických potížích, pocitech méněcennosti, zklamání, nejistoty, ztráty motivace, dále při úzkosti, smutku a strádání po prožitých emočních traumatech.

  Jako v písni Jiřího Suchého: „Když je radost, přijde smutek.“ K životu občas patří trápení, bezradnost, či zmatek. I řešitelné situace mohou působit jako neřešitelné.

  Netvrdím, že znám odpověď na všechny otázky, mám báječný recept na život či šablonu na to, jak žít. Bylo by bláznivé věřit někomu, kdo něco podobného prohlašuje. Bedlivě Vás vyslechnu a společně s Vámi budu hledat východiska a nejvhodnější řešení tak, aby jste znovu našli životní sílu a rovnováhu. Někdy bude příležitost ne-li k smíchu, tak alespoň k úsměvu, jindy ke smutku a nejčastěji to bude něco mezi tím. To vše v prostředí bezpečí a důvěry tak, aby pro Vás bylo co nejsnadnější sdílet se mnou i velmi obtížná témata. Naprostou samozřejmostí je diskrétnost. Informace z našich sezení nikomu nesděluji.

  Při potížích v partnerských vztazích nabízím možnost párových konzultací i ve spolupráci s PhDr. Tomášem Novákem formou dva na dva, což umožňuje rovnoměrné zastoupení obou pohlaví.

  Působím na dvou pracovištích,
  v Praze, na klinice The City Practice a v Brně, ve své soukromé poradně.
  Praha: www.city-practice.com
  Brno: www.hanagistlova.cz

  Firemní klienti se na mě obracejí v otázkách výběru a vedení lidí, tvorby profesního životopisu, motivačních dopisů a rozvojových plánů, duševní hygieny, komunikace na pracovišti, s problematikou vyhoření, přípravy na pohovor či prezentaci, nácviku měkkých dovedností jako je zpětná vazba, požádání o laskavost, pochvala, povzbuzení, kompromis, mediace a podobně.

  Poskytuji coaching v psychologii řízení. Pokud bude vedený v anglickém jazyce, znamená to pro Vás významnou úsporu času.

  Snažím se přizpůsobit Vašim časovým možnostem a nabízím čekací dobu na termín konzultace maximálně týden. Pokud má klient akutní potřebu setkání, řešení určitě najdeme obratem. Konzultaci je možné dohodnout i ve dnech pracovního volna. V případě, že v kalendáři nenaleznete termín, který Vám vyhovuje, ozvěte se mi, určitě nalezneme řešení.

  ...... Poradenství nabízím v češtině a angličtině


  _________

  E n g l i s h

  About me:

  .... email: hana.gistlova@city-practice.com

  I am a psychologist offering my services to individuals and/or couples with a variety of mental health issues and people going through crisis. I can help you with anxieties and sadness, phobias, trauma and stress management, psychosomatic issues, low self esteem, feelings of disapointement, lack of motivation, relationship problems (break up, divorce, infidelity) and other life challenges.

  To quote a song by Jiří Suchý: “When you’re happy, sadness awaits.” Worries, quandaries and confusion are a part of life. Situations which have a solution may seem unsolvable at the moment.

  I do not claim that I know answers to all questions or that I hold a universal key to life and can tell you how to live it. I don’t trust anyone who would make such claim. I will listen to you patiently and will work with you to find answers, solutions and the best ways to deal with your problems so you can get your strength and balance back.

  Sometimes we will, if not laugh, then at least smile, sometimes we will be sad and mostly it will be something in between. All that in a safe environment of trust so that it is easy for you to open up even when very difficult topics arise. My absolute discretion is a matter of course. Information learned during our sessions will not be shared with anybody.

  I have experienced living abroad for many years so I can assist clients with the difficulties of assimilating to new cultures and environments.

  If you are a business client, you can approach me to consult matters of recruiting and leading people, personal development plans and mental hygiene, communication at the workplace, issues of burnout, training of soft skills (feedback, asking favors, praise, encouragement, compromise, mediation etc.)

  “I do not believe any problem is too small or too embarrassing. I believe that good therapy helps people let go of unnecessary burdens and unleashes their potential to lead a life of meaning. If you are ready to do the work, we can embark, together, on your life-changing journey by starting to find the resources and strength within yourself. They are there! You can begin thriving in your life, be happier and more fulfilled!”

  You can find me at two locations,
  in Prague at The City Practice clinic and in my private practice in Brno.
  Prague: www.city-practice.com
  Brno: www.hanagistlova.com

  I always try to schedule appointments according to my clients’ needs and the waiting period should never exceed one week. If a client urgently needs to see me right away, we will find a way to make it happen. You can also schedule appointments on weekends if needed.

  .......... I offer my services in Czech and English.

Specializace

 • psychoterapie

Ukončené školy

 • Bakalářské studium psychologie jsem započala na Masarykově univerzitě v Brně. Dále jsem pokračovala na britské The Open University, kde jsem studium dokončila jako bakalář.
 • Magisterské studium klinické psychologie a poradenství jsem absolvovala na americké univerzitě LaSalle University.
 • Vzdělání nostrifikováno Masarykovou univerzitou v Brně.
 • --------------
 • E n g l i s h
 • Education:
 • I began my undergraduate studies of Psychology at Masaryk University and then The Open University, UK, where I graduated with a Bachelor of Science Degree.
 • I continued my pursuit in the field of Psychology by graduating with a Master’s Degree in Clinical Counseling Psychology at LaSalle University, Philadelphia.
 • My education is nostrified by Masaryk University in Brno.
Více

Znalost jazyků

 • angličtina
 • čeština

Stáže

 • Všeobecná fakultní nemocnice Praha, Středisko pro psychoterapii a rodinnou terapii u Apolináře, jako člen reflektujícího týmu při rodinných a párových terapiích, supervize PhDr. Jarmila Tolimatová.
 • Národní ústav duševního zdraví Praha- Klecany, Lůžková část oddělení klinické psychologie, oddělení afektivních poruch, supervize Doc. Marek Preiss, PhD.
 • Psychoterapeutická klinika Hermés Praha, Individuální a párová terapie, supervize MUDr. František Matuška.
 • Psychoterapeutická klinika The City Practice, Praha, psychologické poradenství a diagnostika, supervize Dr. Craig McNulty http://www.city-practice.com/cz/associates/gistlova/
 • Beck Institute - postgraduální trénink v kognitivně behaviorální terapii v Beck Institutu ve Filadelfii, vedený Dr. Judith Beck, PhD., se specializací zaměřenou především na zvládání úzkostných stavů, paniky, fobie, depresí a též při problematice poruch osobnosti.
 • Společnost pro logoterapii a existenciální analýzu – účast v dlouhodobém výcviku v logoterapii a existenciální analýze Viktora Frankla a Alfreda Langeho, vedený MUDr. Irenou Zvánovcovou a Mgr. Jakubem Hučínem
 • Global Wellness Solutions od Workplace Options / Mayo Clinic – účast na tréninku pro poskytování asistenčních služeb v oblasti psychologického poradenství a diagnostiky pro firemní zaměstnance
 • Analýza kresby stromu, Analýza kresby postavy a Analýza kresby ruky – tréniky projektivních metod u Dr. Altmana
 • Hypnóza a individuální terapie u PhDr. Nováka
 • Mindfulness u doc.MUDr. Petra Zacha, Csc.
 • Trénink v rodinné terapii – Anima, nemocnice U Apolináře, PhDr. Jarmila Tolimatová
 • ---------------
 • E n g l i s h
 • I have trained at the following institutions:
 • General University Hospital in Prague - the Addictology Clinic and Anima Therapy, specializing in family therapy, supervised by Dr. Tolimatova
 • National Institute of Mental Health, Prague - Klecany, specializing in clinical psychology and diagnostics, supervised by Doc. Preiss, PhD.
 • Psychotherapeutic Clinic Hermes in Prague, specializing in psychiatry, individual therapy and couples counseling, supervised by MUDr. Matuska
 • The City Practice, specializing in psychological counseling and diagnostics, supervised by Dr. McNulty http://www.city-practice.com/cz/associates/gistlova/
 • University of New York in Prague, Counselling Centre, specializing in school psychology and counseling, supervised by Doc. Ptacek, PhD.
 • Beck Institute - post gradual trainings and workshops in cognitive behavioral therapy (CBT) led by dr. Judith Beck, PhD., concentrating on depression, anxiety and personality disorders
 • Logotherapy and Existential Analysis training of Viktor Frankl and Alfred Lange, led by Irena Zvánovcová M.D., and Mgr. Jakub Hučín
 • Global Wellness Solutions training at Workplace Options/ Mayo Clinic for providers of psychological counselling for Employee Assistance Programs
 • Projective techniques trainings like Drawing a tree analysis, Analysis of a figure and hand, led by Dr. Zdenek Altman
 • Mindfulness training with doc.MUDr. Petra Zach, Csc
 • Hypnosis training with Dr. Tomas Novak
 • Family therapy training with Dr. Barbara Santone PhD. and also at Anima, Apolinar with Mgr. Jarmila Tolimatova
 • Group process training with Tim Erb, M.A.
Více

Certifikáty

Nemoci

 • vztahová krize
 • nízké sebevědomí
 • stres
 • problémy v mezilidských vztazích
 • pocity úzkosti, strachu, paniky
 • smutek, vyrovnávání se s následky prožitých trápení
 • krizové situace
 • potíže při přizpůsobování se životním změnám
 • syndrom vyhoření
 • problémy v zaměstnání, tvorba životopisu, příprava na pohovor
 • vedení týmu, rozvojové plány
 • --------------
 • E n g l i s h
 • Clients come to me most often when:
 • they are overwhelmed by stressful situations and crises
 • they face a relationship crisis
 • they find themselves in difficult life situations
 • they are not sure about what decision to make
 • they need to overcome the consequences of trauma
 • they experience anxiety, fear or panic
 • they are in a bad mood, have low self-esteem, face stage fright
 • they have problems at work
 • they need help with their CV and recruitment process
 • they need to adapt to change
 • they want to improve their presentation skills
 • they need to clarify the hierarchy of values and goals in career
 • they need to adapt to a new environment
Více

Fotografie