Národní 9, Praha
Poradenství v oboru ORL (mapa)

Paní doktorka je velmi milá a příjemná dáma,snaží se klientovi poradit, nikoliv však něco vnucovat. Mohu doporučit.Vypadá to, že pracuje dobře, má zkušenosti,sama na sobě zkouší nové přípravky.

Velice nespokojena u pani doktorky jsem byla a zakrok se nezdaril. Rekla mi ze za 3 mesice mam zavolat a udelame to znovu. Od te doby nezveda telefon.

Tímto bych chtěla velice poděkovat paní doktorce Záhořové za skvělou péči a naprosto perfektní přístup.Jsem její klientkou už několik let a opět jsem nadmíru spokojená.Paní doktorka je nejenom odborník na pravém místě,ale i estét,který ví přesně,jak má co vypadat,aby to bylo přirozené.Nikdo neví čím to je,ale všichni mě chválí,jak mi to sluší.Jsem neskutečně spokojená a cítím se skvěle...mohu ji vřele doporučit..a není to jen velmi dobrá paní doktorka,ale i velice fajn clověk.

Výborná paní doktorka..a zároveň velice milý člověk...vždy na sobě pozoruji neuvěřitelné výsledky! Velmi doporučuji!

Skvela, velice vzdelana lekarka. Drzi krok s novymi postupy a objevy.

Výborná lékařka a velmi milá dáma, vřele doporučuji. Mimochodem nechápu jak by mohla brát úplatky, když pracuje na soukromé poliklinice...

MUDr. Záhořová je vynikající odborník, navíc s neuvěřitelně milým a lidským přístupem k pacientovi. Mohu jen doporučit.