Ludmila Zimmermannová, zubař Ostrava

MUDr. Ludmila Zimmermannová

Zubař

14 názorů

Uložit


Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem nedávno přešla a jsem s ní naprosto spokojená, snaží se mi pomoct, má lidský přístup, udělá maximum. Škoda, že jsem o ní nevěděla dřív. Moc Vám děkuji a přeji hodně zdraví.


D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Absces v horní celisti

Poslan z pohotovosti, paní doktorka svérázná, uprimna, ale hodně lidska. Pomohla neuvěřitelně, snažila se, aby se nemuselo rezat skalpelem... Skvělý pristup, mít takovou zubarku musí být radost, bohužel pro nás paní doktorka už má věk kdy si půjde užívat vnoučat na 100%


Ověřeny pacient

Na paní doktorku nedám dopustit,chodím k ní přes 30 let a neměnila bych!!!Navíc je to super "ženská" a velice šikovná po všech stránkách. SUPER !!!


X
Ověřeny pacient

Paní doktorce děkuji za svůj chrup! Nebýt paní doktorky, mám chrup umělý. Velmi upřimný,ale lidský přístup. Jednoduše Nejlepší! Bojím se, že se rozhodne ukončit svou praxi...je nenahraditelná...


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi,velmi pečlivá .Díky její péče mám ještě hodně zubů/vlastních / a budu ráda,jestli se mi o ně bude starat.Přeji jí jen to nejlepší a hodně zdraví.


Paní doktorka je nejlepší v celém kraji. Široko daleko bys tak skvělou odbornici nenašel. Je pečlivá, precizní, vše vysvětlí a snaží se velmi, abychom se o zuby starali také my, doma. Opravdu se děsím toho, až se rozhodne jít do důchodu. Není nikde lepší paradontolog. Přeji jí hodně zdraví a poslušné pacienty. Nesmím zapomenout na sestřičku, ta je teda zlatíčko!


Vynikající odborník, osobitý přístup!


Paní doktorka mi strašně moc pomohla. Je obětavá, ochotná pomoci a pacientovi se maximálně věnuje. Kvůli špatné péči jiných zubařů jsem málem přišla o celý chrup a ona byla ochotna mi ho opravit. Je opravdu velmi lidská, nevidí v pacientovi jen zisk a dokáže naslouchat. Děkuji ji velmi za vynikající přístup a úžasné vědomosti ve svém oboru.


M

Paní Dr. Zimmermannová je nejlepší zubař v Ostravě a širokém okolí. Až jednou přestane ordinovat, tak nám vypadnou všechny zuby, které jsou doteďka v její odborné péči.


Jako odborník na paradentozu je tato lékařka asi nejlepší v Ostravě!! Díky ní mám ještě zuby. Velmi pečlivá a precizní. Svérázná, nebere si servítky, upřímná, až to někdy zabolí, člověk si na její jednání musí zvyknout, a podřízení (sestry a laborantky) to u ní asi nemají lehké. Děsím se však doby až se na své pacienty vykašle a půjde si užívat zaslouženého důchodu....je totiž nenahraditelná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti