Ludmila Jiránková, praktický lékař Liberec

MUDr. Ludmila Jiránková

Praktický lékař

12 názorů

Uložit


Adresa

Na Žižkově 748/37, Liberec
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Ověřeny pacient

K MUDr. L. Jiránkové chodím už od r. 1985 (mám diabetes I. typu - na pumpě). Paní doktorka je vstřícná, na každého pacienta si udělá čas, vyslechne si jeho problémy, poradí, pomůže. Jsem s ní naprosto spokojená a mohu ji jen vřele doporučit. Bohužel jsem se odstěhovala do JBC, z toho důvodu jsem si musela najít lékaře zde. H. Keltnerová.


Š
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím 23 let a jsem maximálně spokojená. Ano v čekárně člověk prosedí celé dopoledne, ale mám jistotu, že pokud paní doktorce přesně popíšu jak se cítím, rozhodně nic nezanedbá. Je velmi pečlivá a není po těch letech rutinní. Doufám, že ve své ordinaci zůstane ještě mnoho dalších let.
Sestřička je moc milá a vstřícná.


M
Ověřeny pacient

PANÍ DOKTORKA JE VELICE PEČLIVÁ KAŽDÉMU PACIENTOVI SE MAXIMÁLNĚ VĚNUJE. JSEM S NÍ SPOKOJENÁ LÉČÍ MĚ UŽ ASI 23 LET. JE DOBŘE, ŽE SI UPRAVILA PRAC.DOBU VÍCE PRO OBJEDNANÉ PACIENTY, ABY NEMOCNÍ ZBYTEČNĚ DLOUHO NESEDĚLI V ČEKÁRNĚ.


Ověřeny pacient

Zkušená,pečlivá,starostlivá a opatrná,nechce nic zanedbat.nesahá ihned po antibiotikách,bere v úvahu i zájem pacienta ve věci doplatků na léky.


K paní doktorce chodím několik let, vždy je příjemná, vyslechne…, ale že chci poslat např. na ORL ji musím říct (např. se zánětem dutin). Myslela jsem, že mi už praskne hlava a paní doktorka se rozmýšlela, jestli mě tam má poslat nebo ne. Musíte si sami říct co Vám je a co chcete napsat. Jinak je hodná a vstřícná, vybavení jako před 100 lety. Pokud víte co Vám je a co chcete napsat, určitě doporučuji. Pokud přijdete v 8 ráno a před Vámi je 5 lidí, nepřijdete na řadu dřív jak v 11 hodin. Opravdu to jde pomalu. Pro pracující je to problém být tak dlouho u doktora. Jinak lidský přístup, vyšetření udělá, což je hlavní. Sestra je tam nyní nová a ta je příjemná i krev umí odebrat dobře :o)
Pro důchodce prima
Pro pracující je to horší
Věrka

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní Jiránkové chodím už xx let. Je to skutečně doktorka ze staré školy, s pacientem má trpělivost, vyšetření neodflákne, v jednání je nekonfliktní, s profesionálním přístupem. Je už postarší, takže se může zdát trochu pomalejší, ale všichni budeme staří a paní doktorka svoji práci zvládá.
Vybavení ordinace je poněkud zastaralé. nicméně na běžnou praxi postačuje a na složitější vyšetření stejně odešle ke specialistů.
Čekací doba, no, to už je trochu horší. ale co s tím?
Sestřiček se tam vystřídalo už několik, některé byly miloučké (taková příjemná teď dělá na PPMD v NemLib), některé byly příjemné méně. 8-/


Pani doktorka je velmi pecliva, prijemna. Nikdy jsem si nepripadala, ze ji zatezuji "banalitou". Je to lekarka ze stare skoly a je na ni videt, ze jeji profese ji bavi. Sestra neni prijemna. Ordinace lekarky neni vybavena modernimi pristroji. Na druhou stranu vzdy ochotne odesle pacienty na odborna vysetreni.


Dlouhé čekací doby a obě náladové...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Vpodstatě souhlasím s tím, co tu již bylo napsáno, paní doktorka je pečlivá, milá, zodpovědná, je pravda, že člověk musí někdy déle čekat, ale to mi nevadí, myslím, že paní doktorka i sestřička jsou se svým přístupem k lidem zdravotnice na správném místě.


H

Paní doktorka je velmi pečlivá a zodpovědná, má velmi pěkný přístup k pacientům.Myslím si, že je to žena, která má své povolání ráda se všemi negativy této profese.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti