Adresa

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie Fričová
Žitavského 497, 3.patro, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Fyzioterapeutická konzultace • Od 900 Kč

Individuální lekce jógy • Od 850 Kč

Tejpování • Od 200 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Žitavského 497, 3.patro, Praha

Od 900 Kč

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie FričováŽitavského 497, 3.patro, Praha

Od 850 Kč

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie FričováŽitavského 497, 3.patro, Praha

Od 200 Kč

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie Fričová

Zkušenosti

O mně

Mgr. Lucie Fričová (Urbanová)
studovala obor fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, působila jako fyzioterapeutka na neurologi...

Více


Specializace

  • fyzioterapeut

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

"Krizove bolesti k tehotenstvi proste patri", tak tento mytus mi Lucie naprosto vyvratila! Zada srovnala, doporucila vyborne (nenarocne, ne nudne, ani zdlouhave) cviky a ja se i pri druhem tehotenstvi mohu v 9.mesici na posteli sama pretocit :-D
Vazy v panvy nadale povoluji, ale po jedine navsteve to skoro necitim a pokud se ozvou, uz vim, jak na ne!
Tehulkam z vlastni zkusenosti vrele doporucuji (i kdyz Vam ostatni budou tvrdit, ze to k tomu patri a nejlze s tim nic delat ;-) )

R
Ověřený profil

Děkuji za prvotní pomoc s pochroumaným ramenem. Hned po první návštěvě odcházím s velkou úlevou, zmobilizováno, ošetřeno, zatejpováno. Těším se na další návštěvy.

Ověřený profil

Vynikající profesionál. Zaměření na pacienta a detail. Schopnost motivovat ke cvičení a tím i zlepšení stavu. Díky.


A
Ověřený profil

Fyzioterapeutka Lucie mi pomohla od velkých bolestí zad a díky ní jsem se obešla bez operace ploténky. Jako jedna z mála se nebála se mnou cvičit i v průběhu mého těhotenství. Díky její pomoci jsem zvládla celých 9 měsíců v pohodě a bez návštěv neurologa. Lucie pomohla nejen mně, ale i mé sestře, která trpí dlouhodobými bolestmi v koleni a také mému tatínkovi. Je to profesionálka každým coulem a vzhledem k tomu, že se zabývá i čínskou medicínou, dokáže velice vhodně kombinovat západní i východní způsoby medicíny. Její práce si nesmírně vážím a touto cestou ji všem vřele doporučuji.


J
Ověřený profil

Po půl roce zhoršování stavu a beznaděje u neurologa s prognózou operace, jako jediného možného řešení, jsem o holi dobelhal do fyzioterapeutické ordinace Lucie Urbanové. Její profesionální a současně přátelský způsob, zcela rozdílný od lékaře neurologa, mě nastartoval psychicky a když jsem dodržoval všechna doporučení a cvičil, tak po třech měsících odcházím nejen bez hole, ale bezbolestně z novou chutí do života.
Děkuji!!!


M
Ověřený profil

Potěšil mě velmi profesionální a přesto osobní a přátelský přístup Mgr. Urbanové. Pečlivě mě informovala o všech fázích léčby, příčinách i důsledcích. Doporučuji, moc šikovná, milá a sympatická.


O
Ověřený profil

Vyborny osobni pristup, behem nekolika navstev zbaveni problemu, fungujici rady jak problemu dlouhodobe predchazet (ergonimie pracoviste, cviky, spravne dychani).


A
Ověřený profil

Perfektní, neřeší jen problém, ale hledá příčinu, což je bohužel ojedinělý přístup. Řada ortopedů by se od ní měla učit... Mohu jen doporučit!


J
Ověřený profil

S fyzioterapeutkou Lucií jsem byl velmi spokojen a výrazně mi pomohla vyřešit můj problém - zejména díky komplexnímu přístupu a její pečlivosti. Děkuji a rozhodně doporučuji!


Z
Ověřený profil

Hodnotím velmi kladně osobní přístup k mému problému - měl jsem pocit, že terapeutku mé obtíže opravdu zajímají a snaží se léčit nejen aktuální situaci, ale hledat i její příčinu. Po třech návštěvách se mi velmi znatelně ulevilo,- stále docházím, ale již v delších intervalech. Mohu určitě vřele doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu