Sokolova 15, Brno
Praktický lékař

Umístění: Praktický lékař Jiný

Důsledný, těžko oblafnutelný, rázný člověk s vlastním vyhraněným názorem. Ale o zdraví pacientů mu jde především, nikdy mi za 20+ let neodmítl pomoci a to i když tím šel nad rámec toho co musel. Za tímto doktorem se dojíždět vyplatí, jen je potřeba nebát se - má často odlišné názory ale umí i poslouchat.

Naprosto neochotný a laxní doktor vůbec. Svojí "dominanci" si vynucuje skoro až křikem a chová se naprosto neprofesionálně a lhostejně k pacientům. Chodil jsem k němu 2 roky a do dnes toho lituji ! Rozhodně nedoporučuji !!!

O

Vše bylo řečeno, neznám lepšího, chodím k němu po absolvování VŠ a nástupu do zaměstnání
a to už je dlouho a neměnil bych.
Oťas

Vše již bylo napsáno, naprostá spokojenost. Díky Pane Doktore....

Nejlepší doktor s kterým jsem se kdy v životě potkal. Jeho lidský přístup a odbornost je neocenitelná.

Pan doktora si nemůžu vynachválit, nebýt stěhování do Prahy, tak bych nad jeho změnou nikdy nepřemýšlela a i z Prahy za ním stále jezdím (už přes dva roky) a hledání lékaře v Praze odkládám.

Milý a pečlivý pan doktor, rád vše vysvětlí a nic nezanedbá. Všem ho mohu jen DOPORUČIT. Skvělá je i paní sestřička, která umí naprosto dokonale odebírat krev. Děkuji !!! Jitka

Velmi dobry doktor,poradi,nezanedba nic,vstricny fakt doporucuji!

Sice se při první návštěvě leknete hlasitosti a ráznosti,ale po pár minutách cítíte, že jiného doktora už nemusíte hledat :) Chodila sem k němu ráda i jako puberťák, nyní 10x raději. Necítím obavu nebo strach, když k němu jdu s nějakým problémem-i když to bylo těžší onemocnění, už jenom samotná návštěva zlepšila můj stav ;) Musíte si ale zvyknout na jeho styl humoru. Vycítil, kdy sem měla psychický problém - i když sem měla stejné chování. Tak nějak to všechno ví :) Co se týče prostředí - nové, vždy čisté,cítíte se tam dobře. Nynější sestra je rychlá, i když se zdá odměřená - občas se usměje a prohodí vtip s p.doktorem (chápu to, sama dělám s lidmi).
Neměnila bych a doporučuji.

Podobně, jako to uvedl prvý přispívající - i můj praktický lékař je to od doby, kdy jako začínající lékař vystřídal do důchodu odcházejícího, též příjemného, ale již poněkud senilního Dr. Šilhana, byl to tehdy můj závodní lékař, dnes, i když bydlím na druhém konci Brna, rád si ho "podržuji"...