Praktický lékař pro dospělé
Bednářova 644, Brno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je velmi ochotný a pečlivý. Vždy se snaží naleznout řešení a vybrat vhodnou léčbu. Také musím pochválit sestřičku, která je velmi příjemná a pohotová.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Onemocnění dýchacích cest

Moje volba vybrat si Dr.Konečného byla z praktických důvodu.
Musím ale říct, že to byla volba mého života.
S panem doktorem i sestřičkou Hankou jsem nadmíru spokojená zaslouží si za svou pečlivost skromnost, lidský přístup,odbornosti slova chvály!!!!!
Ano plná čekárna když vám není dobře je nepříjemná,ale můžete se objednat přez rezervační systém .
A hlavně si můžete být jistí, že se vám tak jako tak dostane nadprůměrného ošetření rady s lidského přístupu.
Že nestíhá okamžitě vypsat nějaké papíry?
No a co, víte jak velká agenda je spojena s provozem takové ambulance?
Chudák pan doktor by pak musel v práci i spát,nebo mít úředníky, kteří za něj to papírování vyřídí!!!!!
Takže za mě pane doktore máte za svůj jedinečný úžasný přístup i odbornost 1 s tisíci hvězdičkami a stokrát podtrženou.
Děkuji vám za dlouholetou péči a taky záchranu života !!!!!

Skutečný odborník a výborný člověk

p.doktor i sestricka jsou velice prijemni lide a odbornici. Kvuli sve pracovni zaneprazdnenosti potrebuji nekdy domluvit presnou dobu navstevy a jeste jsem s tim nemel problem. Dekuji

Považuji pana doktora za velmi pečlivého, příjemného a slušného člověka. To jak se pacient cítí je velmi důležité a já jsem měl vždy pocit, že neobtěžuji a že je mi věnována maximální pozornost. Čekací doby jsou dlouhé, to ano, ale pokud vím, to je bolest celého zdravotnictví.

Ordinační doba do 12.OO....je 11.30 sestřička na cestě domů, doktor dávno v ...... Není to poprvé. Choďte domů třeba v devět hodin, ale dejte to pacientům vědět.

Hrůza,pomalý,papíry co má odeslat neodešle,informace co má podat neřekne.

jsem u neho myslim od roku 1998 a jsem velmi snim spokojen Roman Randus

Pana doktora upřímně doporučuji.Doposud se mi nestalo,že by jsem byla s něčím nespokojená.Je velice pečlivý,důkladný a ochotný.Kéž by takových doktorů bylo víc!!!

Pan MUDr. Konečný je dobrý,pečlivý lékař a velmi příjemný a slušný člověk. Nemohu ale souhlasit s názory, že to je důvodem přeplněné čekárny. Domnívám se, že by bylo možné chod ordinace lépe zorganizovat a to zavedením systému objednávek, tak jako k zubnímu nebo odbornému lékaři. Čekání by se jistě zkrátilo a bylo by to ku prospěchu i za cenu, že bychom na vyšetření čekali několik dnů. Jistě by to prospělo i sestře, kdyby se na ni vždy při otevření dveří nevrhla spousta netrpělivých pacientů.Samozřejmě akutních případů by se objednání netýkalo. Při objednávkovém systému by také nebylo nutné zavírat čekárnu dříve a pan doktor by nebyl nucen ordinovat i ve volném čase, který mu právem náleží. Pro mě osobně je přeplněná čekárna velmi nepříjemná a vzhledem k pracovnímu vytížení hlednám v případě nutnosti jiné možnosti. A je to škoda, protože po všech ostatních stránkách je pan doktor opravdu výborný.Zora Pokorná