Lomnice nad Popelkou

Jakého specialistu hledáte?
  • „David Hofman je člověk na svém místě. A to nejen profesně, kdy umí problém identifikovat i kreativně řešit, tak i lidsky - je empatický, laskavý, vtipný a stoprocentně motivující. Syn do ordinace přihopkal po šesti týdnech od operace kolene s tuhou nohou a po sedmi setkáních odcházel po svých s obnoveným rozsahem pohybu a efektivními tipy, jak preventivně postupovat v léčbě dále. Pro mě byla radost ho pozorovat, jak o své práci přemýšlí, jak se synem pracuje a kolik pozitivní a motivační energie mu dává. Za jeho práci nad rámec našich představ děkujeme a vřele jeho laskavý přístup doporučujeme. Více

Jana Palacha 804, Mapa

Fyzio Turnov

Fyzioterapie

900 Kč

• „S péčí pana doktora i sestřičky jsem spokojená bez jediné výhrady. Opravdu odborník na svém místě. A to, že je tam vždy příjemná atmosféra, je už jen třešínka na dortu. Děkuji Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• Praktický lékař, Pediatr

Žižkova 2047, Turnov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Byl jsem u paní doktorky z rukou na operaci 4x a díky všem operacím které jsem podstoupil mohu fungovat normálně díky paní doktorce mohu řídit auto mohu se normálně najíst a mohou fungovat chtěl bych vám velice poděkovat a poprosit až to bude možné rád bych se podíval na změnu po operaci zda by bylo možné mi zaslat videa mé Rocky rád bych se podíval na posun po operaci děkuji Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Lošťákova 650, Jičín Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• „Nejlepší pan doktor. Velice si takového člověka vážím, škoda jen, že takových doktorů není více. Vždy vyslechne, pomůže. Je vidět, že svou práci dělá rád :-) Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Tázlerova 747, Turnov Mapa

Odborný oční lékař

• „I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!! Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Pani doktorka je velmi milá,příjemná,ochotná,každému poradí a pomůže,když od ní odcházím ,vždy se cítím líp,je to člověk na správném místě,moc děkuji,Janů Více

Koňský trh 2179, Turnov Mapa

• „jsem velmi spokojen

Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „K pánům doktorům Hvězdovi a posléze Štrauchovi chodím již přes 30 let, kdy mi opravili zuby tak, že ani jednou nedošlo k bolesti, vždy perfektní a za vyšší cenu to stojí! Více

Dělnická 221, Jičín Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Skvělý přístup k pacientovi, vše dokonale vysvětleno.. Hlavně oceňuji tu lidskost a zájem o pacienta jak se cítí.. Moc děkujeme Více

Husova 64, Jičín Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - urologie

• „Fantastický lékař, člověk i odborník... byla by chyba chválit jen pana doktora, kterého si nesmírně vážím...musím pochválit i sestřičku... jsou skvělej tým... jsem nesmírně vděčná, že je v Jičíně máme :) Více

Tyršova 331, Jičín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Opravdu skvělý přístup, vše do podrobna vysvětlí a má milé vstřícné jednání. I sestra je milá hodná ve všem poradila. děkuji K. Více

3. května 421, Mapa

Chirurgické oddělení

• „Musím potvrdit většinu zde uvedených názorů.Paní doktorka je skvělá,příjemná,odborník na svém místě.Jedna sestra je perfektní,druhá naprostý opak.Náladová,na pacienty dovede být i zlá,uštěpačná.... Ale zde hodnotíme paní doktorku,takže - absolutorium!! Více

Jungmannova 54, Jičín Mapa

Poliklinika Jičín

• „ošetření i konzultace vždy na úrovni

U Nádraží 1294, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „p. Doktorka se o me stará již 18 let . Je to človíček s velkým srdcem. A vždy když jsem do ordinace přišel a to přijdu třeba po 3letech věděla kdo jsem nepotřebovala si číst dopředu jméno. At už jsme mel jaký-koli problem vždy vše perfektně vyřešila. Mohu p. Doktorku vřele doporučit. Více

Jungmannova 57, Jičín Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Pan doktor je velice milý. Prohlídky jsou bezbolestné a vyšetření probíhá v klidné atmosféře. Jediné menší mínus vidím v přílišné propagaci hormonální antikoncepce. Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa

Gynekologická ambulance