Doporučení logopedové s Oborová zdravotní pojišťovna Ostrava

• „DOPORUČUJI- Velmi milá, příjemná a hlavně profesionální přístup. Dokáže Vám vše vysvětlit, pochopíte, co máte a jak správně nacvičovat a to hlavní dcera jí nechtěla " tu hodnou p. Doktorku Táňu " na konci logopedie opustit. Moc se těšila na hodiny a snažila se, aby uspěla . Díky a rádi vzpomínáme. Danuta a Janička Mervartovi Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Ambulance klinické logopedie

• „Trpělivá, milá ,, úžasná,,

Fryčovická 206, Brušperk Mapa

Zařízení klinické logopedie

• „Chodila jsem k paní logopedcec s dcerou, neuměla sykavky a r, ř, chvíli to trvalo, hlavně r, ale paní logopedka vyzkoušela všechno a nikdy nepochybovala, že by se to snad nenaučla. Nyní se synem, od 4 let, mluví hodně špatně a přesto že je malý a nechce moc spolupracovat, paní logopedka to s ním umí a u ní pěkně pracuje. Opravdu to umí s dětmi, je vždy pozitivně naladěná a trpělivá, změna termínu není problém, pokud se oznámí včas. Jak tu někdo níže psal, že musí chodit jen jeden rodič, i toto má svůj důvod a paní logopedka ho všem určitě vysvětlí, stačí poslouchat a některé věci přijmout jak jsou. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní logopedka je strážný anděl na svém místě.Toto své povolání dělá svým laskavým SRDCEM a to mluví za vše.Syn i má vnučka se v řeči strašně moc zlepšili.Doporučila bych jí všem.Všichni se vždy na ní a výuku hrou těšíme. Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

U Školky 1621, Ostrava Mapa

Na Robinsonce 1646,O.-Poruba, Mapa

Logopedie Rupcová s.r.o.

• „nejlepší logoped,naučila hravou formou mé děti vyslovovat písmena,která jim nešla

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Musím se přidat k názoru, že paní doktorka Petrová je super a opravdu je ženou na svém místě. Má perfektní přístup k dětem, je vstřícná k jejich potřebám a neustále děti chválí a motivuje je. Synové si ji oblíbili. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Musím pochváli a zastat se paní logopedky.. z naší strany naprostá spokojenost... Ačkoli mám syna, který má období vzdoru.. umí to s ním a dokáže ho nasměrovat tím správným směrem... Krátké čekací doby, dodržování objednaného času jsou standartem.. Milý a ochotný přístup k rodičům... Zam mne naprostá spokojenost... Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

Mepha centrum