Logoped Moravský Krumlov

• „Zábavný a hravý přístup, kterým si pan Dezort naši dceru získal, můžeme jen doporučit! Setkání probíhalo formou her a následných doporučení k procvičení doma. Pohodová atmosféra. Více

Josefská 25, Brno Mapa

ORL a Logopedie s.r.o.

• Logoped, Internista, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

• „Velice šikovná logopedka, pacientům se věnuje na 100%

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

• „Paní magistra je úžasná k dětem, na dokonce i k rodičům, což sice není podstatné, ale příjemný bonus. Umí děti namotivovat. Za tu dobu se stalo jen jednou, že syn nespolupracoval... Jeden syn už má hotovo, druhý syn snad za pár a pokud bude potřeba logopedie pro syna c. 3 nebo 4, vím že se prve obrátím na Mgr.Fialovou do Rosic Více

Zámecká 49, Rosice Mapa

Klinická logopedie

• „Pani logopedka ma velmi vstricny pristup k detem, me dceri velmi rychle pomohla s hlaskou r a ř,coz se nam jinde dosud nepodarilo (musely jsem predtim menit logopeda). Se mnou, jako rodicem, jednala otevrene, vse mi nazorne vysvetlila a malou dobre namotivovala. Vrele doporucuji!!! Více

Josefská 25/27, Brno Mapa

Klinická logopedie

• „Vynikající logopedka.Trpělivá,milá,syn ji naprosto zbožňuje.

Brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• Logoped, Otorinolaryngolog

„Dnes jsem byla na vyšetření u paní doktorky poprvé. Naprostá spokojenost s přístupem a vyšetřením u paní doktorky.

Černopolní 20, Brno Mapa

ORL - foniatrie

• Široká 16, Ivančice Mapa

Znojemská 235, Moravský Krumlov Mapa

RS Manager Corporation s.r.o., klinická logopedie

• Logoped, Chirurg, Diabetolog… , Diagnostik, Gynekolog, Internista, Onkolog, Praktický lékař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• „Paní doktorka Mezlíková je vždy příjemně naladěná,umí si získat důvěru dítěte takovým způsobem ,že až žasnu:-), je empatická a odborníkem na místě.Docházíme k ní velmi rády.Mohu jen doporučit. Mrázková D. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

RS Manager Corporation s.r.o., klinická logopedie

• „Vynikající paní doktorka. Pomohla velmi mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde opravdu k pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-) Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• „Sice na pohled nevypadá, ale je velmi příjemná a milá.

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „S paní logopedkou jsem byl velmi spokojený a můžu ji jen doporučit, je velmi šikovná a trpělivá. Vždy se mi věnovala na 100%. Více

Brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Strašně moc hodnej, moc mě pomohl, chodil jsem k němu několik let, a je to ten nejlepší logoped, kterýho si člověk může přát. Po tom, co jsem se odstěhoval do HK, už jsem si ani jinýho nehledal, protože vím,že jeho mě nikdo nenahradí. Pana doktora Staníčka všem moc doporučuju, protože je to ten nejlepší logoped na světě. Více

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „K paní logopedce chodíme půl roku a velká spokojenost. Dcera ji má ráda. Pokroky jsou znát. Paní logopedka říká na rovinu, jak to je, což nemusí být příjemné (zejména když se jedná o vaše dítě), ale mi tento způsob vyhovuje. Po 3-4 sezeních vypíchla problémy a specifika dítěte, které jsem si vlastně ani neuvědomovala. Pro mne to je znamení, že ke každému dítěti přistupuje individuálně a hledá terapii na míru. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova