Praktická lékařka
Gajdošova 54, Brno

Tuto lékařku též nedoporučuji. Velmi neochotná a arogantní. Osobě ve věku 87 let po náhradě kyčelního a ramenního kloubu pohybující se pouze po bytě o 2 berlích odmítne napsat sanitku na plánovanou kontrolu v nemocnici - toto udělá až po telefonické intervenci revizního lékaře zdravotní pojišťovny. Absolutní katastrofa, dělá hanbu celému lékařskému stavu, nedodržuje Hippokratovu přísahu. Měla by vrátit lékařský diplom !!!

Bohužel potvrzuji též velmi špatné zkušenosti s touto lékařkou. Lidskou stránku jsem u ní nikdy neobjevila. Co se týká její léčby, tak ta spočívá v tom, že se podívá jak dlouho trvá chřipka do tabulek, pak Vám napíše neschopenku a pokud je Vám zle i po této době, kterou ona určí, tak jste simulant. Doslova.
Ochota poslouchat pacienta =0
Ona má vždy pravdu a Váš názor ji nezajímá.
Pokud jste nemocní déle, tak jste automaticky astmatici a tudíž Vás není potřeba dále léčit!!!
Ale zdravotní sestru mívala výbornou!!!

K pí. Pospíšilové jsem chodila pár let, pohár trpělivosti přetekl a musela jsem se přehlásit k jinému praktickému lékaři. Má sestra strávila půl roku v nemocnici s velkými problémy se žaludkem - potřebovala nějaké potvrzení od této paní doktorky do práce, ta jí ho nechtěla dát se slovy, že problémy se žaludkem má v této době každý - musela se přehlásit jinam.
Já sama jsem si zažila horké chvilky, kdy mě paní doktorka poslala z návštěvy přímo zpátky do práce s tím, že mi nebude vystavovat neschopenku kvůli rýmě... Cca za 14 dní jsem se k ní vrátila znovu - se silnou chřipkou. Nemluvě o tom, že s horečkami čekáte vždycky min. 2 hodiny v čekárně, přijdete na řadu, paní doktorce zazvoní telefon a přímo na prohlídce jsem čekala 15 minut, než si paní doktorka domluvila dovolenou, protože se rozmýšlela, zda na hory, či k moři :) Už nikdy více, stačilo!

Typicky chodí do práce o hodinu později, bez slova omluvy a pozdravení. Dealeři mají přednost před pacienty.