Ordinace specialisty - interní
Sídliště 1100, Praha

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Paní doktorka léčí mne i další členy mé rodiny. Jsme s ní spokojení. Dokáže poradit i vysvětlit postupy léčení a doporučí, co je třeba. Nemohu jí nic vytknout. Sestra je, bohužel, příkrá a slušel by jí úsměv. Pokud ho umí...

Paní doktorka je velice příjemná. Je to specialistka ve svém oboru a vždy se snaží odborně pomoci. Přesto, že v čekárně bývá hodně lidí a je nutné počítat s čekací dobou. Využila jsem ji jako internistku a nemohu si stěžovat. Sestra je příjemná o něco méně.

Tato doktorka i sestra jsou obě velice nepříjemné,sestra obvzlášť,ráno před odběrem krve už požaduje 30tikorunový poplatek za odpolední návštěvu doktorky,navíc je sestra velice nepříjemná na pacienty a náladová.Doktorka je velice nevstřícná,úplně bez zájmu o pacienta,nezměří tlak,neudělá EKG,navíc u diabetických pacientů,kdy má povinnost žádat revizního lékaře o větší počet proužků na měření glykemie se vymlouvá,že to každý nemůže dostat.Je to jen její lenost,protože by měla práci navíc.Tato doktorka i sestra nestojí za nic.

při návštěvě v této ordinaci jsem se zděsila chování sestry,absolutně neprofesionální,zajímá jí jen 30kč a ne hodnota mé glykémie,to jsem už dlouho neviděla,s paní doktorkou jsem spokojená,moc nemluví ,ale když se zeptám ,tak vše vysvětlí.Hladina cukru se mi po její léčbě ustálila.

Léčila mého dědečka na cukrovku a myslím, že velmi špatně. Nikdy ho neposlala na žádné vyšetření a stále ho ujišťovala, že má všechny výsledky v pořádku. A to měl déda cukr vždy nad 10!
Když se cukrovka zjistila i mému tátovi, (léčí se jinde) zjistili jsme, jak má péče o cukrovkáře vypadat-každý rok ho posílají na oční, na neurologii a tak a cukr mu udržují do hodnoty 6.
Škoda, že takovou péči nedostal děda od Dr. Waldmannové, možná by nezemřel tak brzy a možná by měl obě nohy...