Libuše Waldmannová, diabetolog Praha

Libuše Waldmannová

Diabetolog, Internista Více

5 názorů

Uložit


Adresa

Sídliště 1100, Praha
Ordinace specialisty - interní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Ověřeny pacient

Paní doktorka léčí mne i další členy mé rodiny. Jsme s ní spokojení. Dokáže poradit i vysvětlit postupy léčení a doporučí, co je třeba. Nemohu jí nic vytknout. Sestra je, bohužel, příkrá a slušel by jí úsměv. Pokud ho umí...


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná. Je to specialistka ve svém oboru a vždy se snaží odborně pomoci. Přesto, že v čekárně bývá hodně lidí a je nutné počítat s čekací dobou. Využila jsem ji jako internistku a nemohu si stěžovat. Sestra je příjemná o něco méně.


Tato doktorka i sestra jsou obě velice nepříjemné,sestra obvzlášť,ráno před odběrem krve už požaduje 30tikorunový poplatek za odpolední návštěvu doktorky,navíc je sestra velice nepříjemná na pacienty a náladová.Doktorka je velice nevstřícná,úplně bez zájmu o pacienta,nezměří tlak,neudělá EKG,navíc u diabetických pacientů,kdy má povinnost žádat revizního lékaře o větší počet proužků na měření glykemie se vymlouvá,že to každý nemůže dostat.Je to jen její lenost,protože by měla práci navíc.Tato doktorka i sestra nestojí za nic.


L

při návštěvě v této ordinaci jsem se zděsila chování sestry,absolutně neprofesionální,zajímá jí jen 30kč a ne hodnota mé glykémie,to jsem už dlouho neviděla,s paní doktorkou jsem spokojená,moc nemluví ,ale když se zeptám ,tak vše vysvětlí.Hladina cukru se mi po její léčbě ustálila.


P

Léčila mého dědečka na cukrovku a myslím, že velmi špatně. Nikdy ho neposlala na žádné vyšetření a stále ho ujišťovala, že má všechny výsledky v pořádku. A to měl déda cukr vždy nad 10!
Když se cukrovka zjistila i mému tátovi, (léčí se jinde) zjistili jsme, jak má péče o cukrovkáře vypadat-každý rok ho posílají na oční, na neurologii a tak a cukr mu udržují do hodnoty 6.
Škoda, že takovou péči nedostal děda od Dr. Waldmannové, možná by nezemřel tak brzy a možná by měl obě nohy...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti