Psychologická ambulance
Krčská 59, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Psychologická ambulance

Velmi profesionální jednání a vstřícný přístup. Netlačí, nevnucuje vlastní hodnoty a názory. Smysl pro humor taky dokáže i těžké hodiny odlehčit. Osobně můžu doporučit Mgr. Zajícovou pro kohokoliv, kdo má pocit, že potřebuje psychologickou pomoc. J. D.

Mgr. Zajícová je naprosto profesionální, empatická, vnímavá a milá terapeutka, která se snaží opravdu pochopit klienta a pomoct mu najít to co mu schází, aniž by to muselo být to co hledá a tak znovu nabýt ztracenou rovnováhu. Bonus je přirozený šarm, dobrý smysl pro humor, inteligence a krásná ordinace.

byl jsem velmi spokojený s péčí, nevěřil jsem, že má smysl za psychologem chodit, dr. Zajícová mi moc pomohla, navíc jsem se před ní nestyděl mluvit i o trapných věcech, měl jsem pocit, že mi konečně někdo rozumí, její názory mi byli srozumitelný, bylo to fakt užitečný. Dřív jsem byl u dvou terapeutů, často jsem měl pocit, že jsou trochu mimo. Takže děkuju! J.V.

Paní Lenka je moc fajn, moc ráda na ni vzpomínám :-) Příjemná partnerská atmosféra, určitě doporučuji těm, kteří mají z návštěvy psychologa obavy :-) Cesta z Prahy není nijak moc dlouhá a je moc pěkná.