Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Krčská 59, Praha
Psychologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Psychologická ambulance

Velmi profesionální jednání a vstřícný přístup. Netlačí, nevnucuje vlastní hodnoty a názory. Smysl pro humor taky dokáže i těžké hodiny odlehčit. Osobně můžu doporučit Mgr. Zajícovou pro kohokoliv, kdo má pocit, že potřebuje psychologickou pomoc. J. D.

B
Ověřeny pacient

Mgr. Zajícová je naprosto profesionální, empatická, vnímavá a milá terapeutka, která se snaží opravdu pochopit klienta a pomoct mu najít to co mu schází, aniž by to muselo být to co hledá a tak znovu nabýt ztracenou rovnováhu. Bonus je přirozený šarm, dobrý smysl pro humor, inteligence a krásná ordinace.

byl jsem velmi spokojený s péčí, nevěřil jsem, že má smysl za psychologem chodit, dr. Zajícová mi moc pomohla, navíc jsem se před ní nestyděl mluvit i o trapných věcech, měl jsem pocit, že mi konečně někdo rozumí, její názory mi byli srozumitelný, bylo to fakt užitečný. Dřív jsem byl u dvou terapeutů, často jsem měl pocit, že jsou trochu mimo. Takže děkuju! J.V.

M

Paní Lenka je moc fajn, moc ráda na ni vzpomínám :-) Příjemná partnerská atmosféra, určitě doporučuji těm, kteří mají z návštěvy psychologa obavy :-) Cesta z Prahy není nijak moc dlouhá a je moc pěkná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti