Vojtova 23, Brno
Praktická lékařka, akupunktura

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Skvělá a empatická lékařka. Zajímá se o pacienta z celkového pohledu, přemýšlí nad skutečnou příčinou onemocnění, neřeší jen následek. Díky ní jsem neměla antibiotika už 10 let, nebojí se doporučit staré a osvědčené metody, nepíše léky za každou cenu.

Ze začátku bylo vše OK. ale je pravda, že jsem lékařskou péči moc nepotřebovala. a když ano, tak byla lékařka na dovolené. takže veškeré své akutní případy jsem řešila vlastně u jiných lékařů. U neakutních případů jako chronický kašel či chronické záněty močových cest dr. neřešila. po 6ti letech mě dr. přestala vyhovovat. Tou poslední kapkou do pomyslného poháru jsou převážně dopolední ordinační hodiny a dlouhé čekání v čekárně. Běžně 3 hodiny!

S Paní doktorkou MUDr. Kalinovou nejsem vůbec spokojen a to z více důvodů. Při přetrvávajících problémech i na požádání není ochotná vzít krev popřípadě výtěr z krku. Radši tyto problémy nazve chronické nebo pošle k odborníkovi ORL, který taky nic nezjistil, ale problémy přetrvávají. Po delším vyjednávání s paní doktorkou jsem aspoň dostal žádanku na imunologii.

Ze začátku se jevila paní doktorka velmi milá se zájmem o pacienta, ale po delší době musím svůj názor změnit. Je skvělé, že paní doktorka nepíše antibiotika od dveří, ale také je nenapíše tehdy, kdy má. Nedávno jsem paní doktorku navštívila se zánětem močového měchýře a s bolestí ledvin. Stopy krve v moči byly evidentní, ale přesto jsem antibiotika nedostala okamžitě, ale až po dalším testu, jehož výsledky přišly až za další 4 dny. Mám chronické potíže s dutinami a od poloviny roku se snažím tento problém s paní doktorkou řešit. Bohužel od té doby ať přijdu s čímkoli, a poslední dobou jsem nemocná opravdu často, je chronické vše, je zbytečné brát mi krev, dělat výtěr z krku nebo napsat žádanku na imunologii i když se každý měsíc potýkám s nějakou nemocí, která mnohdy ani s dutinami nesouvisí. Musím říct, že jsem z její péče o mé zdraví opravdu nešťastná.

Z paní doktorky jsem nadšená a za vše ji moc děkuji. Od té doby, co jsem přešla k ní se konečně uzdravuji. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by byla špatně naladěná nebo nepříjemná, i když má pořád spoustu lidí v čekárně. Ale já si ráda počkám, ty výsledky stojí za to.

Po jednání po telefonu musím konstatovat, že paní doktorka je velmi, opravdu velmi ochotná, vstřícná, milá, příjemná, zjistí co je třeba, neoddaluje jednání, není strohá "mám tu plno, přiveďte babičku sem" apod., má pochopení, opravdu tohle se málokdy vidí.

Teda pravda je, že ta čekárna mi štve a mám strach někdy jít k doktoru, že tam něco chytnu, neb mám jsem na to náchylná a už se i povedlo.A je otrava tam čekat tak dlouho v takovým prostředí. Možná by se mohlo víc objednávat. Ale jinak super. Mě těší hlavně ten přístup paní doktorky, že spíš než by člověku nacpala léky, radši se mu pověnuje a popřemýšlí i o dalších třeba i nelékařských možnostech - co jíst, co dělat a nedělat, co cvičení, nebo alternativy atd. má rozhled. Třeba se jednou přestěhuje, nebo si nechá udělat lepší dveře a bude to ideál.

Umí.

dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a byl jsem naprosto spokojen, nenechává nic náhodě, je příjemná a povzbudivá, dokonce mě sama objednala k odbornému lékaři takže sem nemusel nikde běhat/volat

MUDr. Kalinová je doktorka k nezaplacení. Je vždy moc milá, neuvěřitelně empatická. Vždy se snaží přijít na problém a všemy možnými prostředky pomoci. Celá naše rodina k ní chodí a všichni jsme moc spokojení. Osobně ji mám moc ráda, je skvělý člověk a současně i skvělá doktorka.