Masarykova 31, Brno
Ordinace MUDr. Lenka Dybová (mapa)

Zdravím a vřele doporučuji, profesionalita, lidskost a pohodová atmosféra je tu samozřejmností.Jak p.doktorka Dýbová i p.dok.Veselá a samozřejmě i sestrička jsou profesionály svého oboru po letech se cítím dobře i když jdu do ordinace nemocná.Neodchází se s pocitem ,že člověk otravuje tak jak jsem to zažívala u Mudr...... v mojí ambulanci.A i zde funguje objednání přes než takže čekání nehrozí.DOPORUČUJI !!!!!!!

K paní doktorce jsem se přeregistroval na doporučení přátel.Dosavadní lékařka fungovala stylem - "tak co chcete napsat pane?".Stejně jsem to vydržel až do okamžiku, kdy předchozí lékařka zjistila boreliózu asi tak 1,5 měs po propuknutí choroby naplno. Úžasně citlivý a vstřícný přístup a hlavně skutečný zájem o pacienta a jeho stav je pro mne (mimo překvapení,že ještě něco takového existuje) zárukou zodpovědné a odpovídající péče. DĚKUJI!!! Luděk

Po dlouhé době jsem našla paní doktorku, kvůli které se už více méně nebojím chodit k doktorovi. Má kolem sebe pozitivní zář a vůbec nemám problém se s čímkoliv svěřit. :)) Doporučuju!!

Paní doktorka je milá, rychlá, pečlivá a ochotná, díky sestřičce funguje výborně i objednávkový systém přes internet. Děkuji Ševčíková

Paní doktorka je vynikající, empatická, s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Také sestřička je velmi příjemná a rozumí své práci. V této ordinaci nemá člověk pocit, že obtěžuje. Kladně hodnotím i možnost objednání přes internet.

Doporucuji. Pani doktorka je velice prijemna, lidska a hlavne trpeliva. Pochvala patri i sestricce, je vstricna a poprve v zivote po odberu krve nemam modriny a otoky (mam hodne slabe zily). Ocenuji take moznost objednani pres internt.

Zaregistrovala jsem se v této ordinaci na základě doporučení známých, kteří vyjádřili velkou spokojenost. Můžu zodpovědně sdělit, že pověst mne nezklamala - pečlivá paní doktorka i čtvrteční pan doktor, velmi milá sestřička, možnost objednání přes internet a tím pádem žádné vysedávání před ordinací. Jsem velmi spokojená. Ilona

Jako člověk sice dlouhodobě nemocný, ale normálně chodící do práce, oceňuji bezproblémový systém objednávání (i na internetu). Už to by byl důvod pro doporučení, ale přidám i velmi profesionální a přitom lidský přístup paní doktorky. A milou sestru :)

milá, príjemná, všetko vie dokonale vysvetlit som snou a aj s pani sestričkou spokojná a hlavne som zdravá ako rybička.

Paní doktorka je velmi příjemná, plně se věnuje pacientovi a jsem s ní velmi spokojená,Sestřička je také příjemná !