MUDr.

Lenka Dybová

Praktický lékař

17 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Ordinace MUDr. Lenka Dybová

Masarykova 31
    60200 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• velmi dobrý

Jako člověk sice dlouhodobě nemocný, ale normálně chodící do práce, oceňuji bezproblémový systém objednávání (i na internetu). Už to by byl důvod pro doporučení, ale přidám i velmi profesionální a přitom lidský přístup paní doktorky. A milou sestru :)

• velmi dobrý

K paní doktorce jsem se přeregistroval na doporučení přátel.Dosavadní lékařka fungovala stylem - "tak co chcete napsat pane?".Stejně jsem to vydržel až do okamžiku, kdy předchozí lékařka zjistila boreliózu asi tak 1,5 měs po propuknutí choroby naplno. Úžasně citlivý a vstřícný přístup a hlavně skutečný zájem o pacienta a jeho stav je pro mne (mimo překvapení,že ještě něco takového existuje) zárukou zodpovědné a odpovídající péče. DĚKUJI!!! Luděk

• velmi dobrý

Po dlouhé době jsem našla paní doktorku, kvůli které se už více méně nebojím chodit k doktorovi. Má kolem sebe pozitivní zář a vůbec nemám problém se s čímkoliv svěřit. :)) Doporučuju!!

• velmi dobrý

Paní doktorka je milá, rychlá, pečlivá a ochotná, díky sestřičce funguje výborně i objednávkový systém přes internet. Děkuji Ševčíková

• velmi dobrý

Paní doktorka je vynikající, empatická, s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Také sestřička je velmi příjemná a rozumí své práci. V této ordinaci nemá člověk pocit, že obtěžuje. Kladně hodnotím i možnost objednání přes internet.

• velmi dobrý

Doporucuji. Pani doktorka je velice prijemna, lidska a hlavne trpeliva. Pochvala patri i sestricce, je vstricna a poprve v zivote po odberu krve nemam modriny a otoky (mam hodne slabe zily). Ocenuji take moznost objednani pres internt.

• velmi dobrý

Zaregistrovala jsem se v této ordinaci na základě doporučení známých, kteří vyjádřili velkou spokojenost. Můžu zodpovědně sdělit, že pověst mne nezklamala - pečlivá paní doktorka i čtvrteční pan doktor, velmi milá sestřička, možnost objednání přes internet a tím pádem žádné vysedávání před ordinací. Jsem velmi spokojená. Ilona

• velmi dobrý

milá, príjemná, všetko vie dokonale vysvetlit som snou a aj s pani sestričkou spokojná a hlavne som zdravá ako rybička.

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi příjemná, plně se věnuje pacientovi a jsem s ní velmi spokojená,Sestřička je také příjemná !

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Jsem nadmíru spokojená.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Iveta Marková

praktický lékař