Lenka Dvořáková, praktický lékař Brno

Očkování • 100 Kč

Potvrzení pro potravinářský průkaz • od 200 kč +2 Více

Potvrzení pro řidičský průkaz • od 300 kč

Vystavení omluvenky do školy

ordinace-kampus.cz (online objednání, online registrace) V roce 2005 jsem promovala na 2.LF Univerzity Karlovy a následně pracovala v nemocnicích v...

Oprávnění nosit zbrań

Potvrzení pro řidičský průkaz

od 300 kč

Vystavení omluvenky do školy

Umístění: ORDINACE KAMPUS Jiný

2.3.2020 jsem byla u p. Dr. Dvorakove a chci jí po dekovat za peči, starosť a pomoc. Taktéž moc dekuji mile sestričce Mejzlíkové a Dr. Klučkove. Moc krát dekuji, moc to v tu chvíli pro mé znamenalo. Patrasova

Umístění: ORDINACE KAMPUS Záchvaty dávivého kašle

LÉKAŘE NEDOPORUČUJI.

V březnu 2019 jsem přišla k paní doktorce Dvořákové z důvodu nesnesitelného, dávivého kašle. Kašel mě dávil až ke zvracení. Nemohla jsem se už ani nadechnout, bylo mi strašně. Spala jsem v sedě, v noci mě budily záchvaty. Paní doktorka není můj praktický lékař (toho mám na Ostravsku), ale s ohledem na skutečnost, že jsem se dusila kašlem, tak cesta k mému lékaři byla nepředstavitelná. Přístup paní doktorky a sestry byl poměrně nepříjemný. Sestra mi vzala krev a udělala CRP test. Paní doktorka mi řekla, že CRP je negativní, zeptala se mě, co na kašel beru. Poté mi řekla, že medikaci vlastně mám a že jsem vlastně zdravá, že to může být něco virového. Paní doktorce jsem i sdělila, že den předem jsem slyšela na hrudi pískání, tak mi řekla, že ted nic neslyší. Když jsem ji řekla, že se dusím až do zvracení, v noci nespím, tak mi nakonec nasadila antibiotika. Sezení ukončila s tím, že si mám za 3 dny zajít ke svému praktickému.
2 dny po této parodií na ošetření mi kašlem praskla žílka v oku. Šla jsem se k svému praktickému s nezlepšeným, naopak zhoršeným stavem, kdy jsem zvracela cca 6x denně kvůli dávivým záchvatům kašle. Jak mě viděl můj obvodní lékař, tak nechápal přístup paní doktorky a s podezřením na černý kašel mě hned ten den poslal na plícní. Tam mi udělali RTG plic. Podle snímku byl diagnostikován zápal plic. Dostala jsem silná antibiotika, inhalátory, tabletky na tišení přes nos, abych se mohla konečně vyspat. Je to již více jak měsíc a já pořád jezdím na plícní a pořád beru léky.

Paní doktorku DVOŘÁKOVOU absolutně NEDOPORUČUJI. Možná ke svým pacientům přistupuje s větší pečlivostí, ale u mě zanedbala péči na plné míře. Rovněž by si měli v ordinaci nechat zkontrolovat přístroj na měření CRP, protože se zápal plic jsem skutečně negativní neměla (podotýkám, že na plícním jsem CRP měla pozitivní).

Pavla Zajíčková

Umístění: ORDINACE KAMPUS Angína, kterou paní doktorka nepoznala.

Bohužel lituji, že jsem k paní doktorce vůbec přecházela. Měla jsem angínu a paní doktorka mi řekla, že je to jen viróza, že krk mám čistý a uzliny nezvětšené. I já sama na omak cítila, že tomu tak není. Řekla mi ať si koupím cucací bonbóny a paralen. Celkově jsem v ordinaci nebyla snad ani minutu. Nezájem, arogance a další. Ještě tentýž den jsem byla nucena jet na pohotovost, kde mi diagnostikovali hnisavou angínu. O tom, že si permanentně mění ordinační dobu nemluvě. Člověk aby neustále hlídal, kdy se paní doktorce chce a kdy zrovna nechce. NEDOPORUČUJI!!!! Není to bohužel jediná špatná zkušenost, ale to bych se tu musela dlouze rozepisovat. Sestřička je skvělá, ale paní doktorka by se měla méně naučeně usmívat a více se věnovat pacientům, kteří potřebují její pomoc. Pokud ji to nebaví ať raději jde dělat něco jiného.

Umístění: ORDINACE KAMPUS

Tak bohužel nemohu souhlasit. Paní doktorka je arogatní, člověk je sice za 5 min venku z ordinace , ale má strach se na něco zeptat aby náhodou nezdržoval. Necítila jsem se dobře . Jediné co paní doktorka umí tak poslílat ke specialistům neb pro vás udělala vždy to nejlepší :-)))) Nevšimla jsem si . Sestřička je perfektní to je asi vše . Budu hledat bohužel jinde. I přes krátké čekací doby, dobré místo pro mě , jezdím autem a vždy zaparkuji nejsem spokojená co se týká lékařské péče a to je to nejdůležitěšjí Ještě se tam střídá s jinou paní doktorkou, která je tedy empatičtější a dokonce vypadá, že jí i zajímáte, ale člověk nikdy neví ke komu jde :-(

Dnes jsem se k paní doktorce registrovala. Sestřička je velmi příjemná a milá, zrovna tak paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a musím dát pět hvězdiček... Sestřička velice přijemná a milá, vysvětlila co se bude provádět za úkony poté mne odvedla k paní doktorce, kde na mě čekala paní doktorka, milá, vstřícná, příjemná, naslouchavá,ptá se, na lékaře, ke kterým docházíte apd... Opravdu za mě super, je vidět, že tato paní doktorka je na svém místě. Kéž by jich bylo více

Paní doktorka má velmi vstřícný přístup k pacientům a jejich potížím. Aktivně se snaží nalézt příčinu problému, nediagnostikuje šmahem podle šablony. Obdobně kladné hodnocení patří i její asistentce. Ordinační doba je optimální a díky fungujícímu rezervačnímu systému jsem nikdy nečekal déle než 5 minut. Dvěma slovy: výborná zkušenost.

vstricna, komunikativni, podle vseho s dobrym rozhledem.. nepusobi dojmem stroje na antibiotika.. prvni dojem vyborny