Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Tahle dáma je bez pochyby výborně erudovaná a sečtělá. V osobním kontaktu však působí dojmem, že klienta příliš nevnímá a soustředí se především na svůj "výklad". Některé její mimoslovní projevy jsou zarážející (např. klienta vyzve, aby popsal svůj problém, a vzápětí se doslova vymrští z křesla a odejde k psacímu stolu, kde si hodnou chvíli přerovnává věci a stojí ke klientovi zády). Během sezení mi často dávala rady ohledně témat, která nepatří do odbornosti psychologa. Nemístné mi připadaly také její "veselé historky" o jiných klientech a jejich problémech. Její styl ukončení sezení byl zvláštní - někdy za mnou něco volala ještě do dveří ordinace a na chodbu, jindy mě z ničeho nic utnula větou "noo, teď už ale musíme končit", prudce se vymrštila z křesla, energicky si srovnala věci do náruče a postavila se nade mě se založenýma rukama. Na můj zaražený výraz pak reagovala nadneseným smíchem ve stylu "řekla jsem, že končíme, ty blbečku". Často působila dojmem, že svoje chování nemá pod kontrolou a mnoho věcí jí uniká mimoděk. Můj celkový dojem z našich setkání byl spíše nepříjemný.

Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání