Ladislav Vlček, gynekolog Ostrava

MUDr. Ladislav Vlček

Gynekolog Více

59 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poštovní 25, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
59 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan doktor mi 10 let vesele předepisoval hormonální antikoncepci a nikdy mi nic nezkontroloval, neupozornil na rizika, nezeptal se na zdravotní stav. Sestra, která je moc příjemná a mám ji ráda, mi akorát pravidelně měřila tlak a ptala se na váhu. Dokonce mi HA doporučoval užívat, i když jsem neměla partnera. Naštěstí jsem před třemi lety prozřela a HA užívat přestala. Před jejím nasazením jsem měla v 15 letech menstruaci velmi nepravidelnou, ale o to se nikdo nezajímal, takže jsem ji po vysazení logicky měla nepravidelnou nadále, protože můj cyklus ještě nebyl zralý. Když mi však po pár cyklech vynechala na skoro 3 měsíce, raději jsem šla na gynekologii, aby mi bylo vyvráceno těhotenství. Pan doktor mi ihned OZNÁMIL, že mi píchne injekci na vyvolání a poté budu brát gestageny. Žádný prostor pro debatu, nabídka alternativních řešení, nic, pouze direktiva. Odmítla jsem, což se mu nelíbilo a začal mi vyhrožovat možným vykrvácením a neplodností a celkově se začal chovat velmi hrubě. Kdybych nebyla pevně rozhodnutá, že hormony již nikdy brát nechci, myslím, že bych podlehla stejně jako slečna přede mnou, která vypadala a zněla velice nešťastně a ustrašeně (celý rozhovor jsem měla bohužel tu čest vyslechnout, nezavřel si dveře). Musela jsem podepsat papír, že odmítám léčbu. Také mi ten den jediným vyšetřením ultrazvukem „diagnostikoval“ polycystická ovaria (je třeba přítomnost min 2 ze 3 kritérií, ne jen jedno), což mě dost vyděsilo a než jsem si zjistila více informací, myslela jsem si, že nebudu moci přirozeně otěhotnět. Má současná gynekoložka jeho „diagnózu“ vyvrátila. Již jsou to tři roky, kdy jsem u něj byla naposledy, ale ten hnusný pocit v sobě mám doteď. Mimochodem, prsa mi vyšetřil jen jednou, a to na vlastní žádost. NEDOPORUČUJI!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Dle mého názoru a zkušeností je MUDr Vlček výborný lékař a odborník, který si nepotrpí na falešné lichocení a úsměvy, ale - pokud mohu posoudit z jeho přístupu ke mně a k mé dceři - se svým praktickým a racionálním přístupem (s přiměřenou dávkou chlapského humoru) skvěle stará o své pacientky jak v rámci preventivních prohlídek, tak při řešení a léčbě konkrétních problémů. Velkým plusem ordinace je velmi vlídná a ochotná sestřička, příjemné prostředí a fakt, že na vyšetření nečekáme - je zde dodržována objednací doba. Jsem v péči MUDr. Vlčka již 17 let, má dcera 2 roky a doufáme, že se o nás bude starat i nadále. Regina K.


T
Ověřeny pacient

Pana doktora mohu jen doporučit. Rád si povykládá, vyšetření dělá poctivě. Vše vysvětlí, ukáže. Nic nepodcení. A rovněž má úžasnou sestřičku, takže návštěvy jsou opravdu vždy příjemné.


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již přes 20 let. Zachránil mi těhotenství v době, kdy ještě neměl svou vlastní ordinaci a ujal se mě. 20 let je dostatečně výmluvné a svědčí o mé spokojenosti. Někdy má náladu lepší, někdy méně, ale nikdy na mě nebyl nepříjemný. Nyní už k němu chodí i má dcera a jako velmi mladá se bála prvního vyšetření. Pan doktor byl však citlivý a ohleduplný. Myslím, že se neustále vzdělává a jezdí na lékařské sjezdy, tím se stále vzdělává. Jeho ordinace je moderní, prostředí příjemné. Jana


D
Ověřeny pacient

Dobrý den,
u pana doktora jsem byla minulý týden poprvé a musím říci, že ačkoliv jsem již díky stěhování zažila hodně lékařů a lékařek, tak tak milého pečlivého a příjemného gynekologa jsem ještě nepotkala. Přístup byl 100% profesionální, vše mi bylo vysvětleno. V rámci preventivného vyšetření mi bylo rovnou uděláno i sono prsou, což se mi ještě nestalo. Mohu jen doporučit. Nečekáte, sestřička je velice milá a vstřícná a v ordinaci vás přivítají s úsměvem na tváři. Kéž by všechny zkušenosti s lékaři byly takto pozitivní.


I
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem už několik let a jsem velice spokojená, kdykoli cokoliv potřebuji vědět vyslechne a poradí. Názory na nálady co tady čtu - každý má své dny a pan doktor je taky člověk.


P
Ověřeny pacient

Výborný doktor, jeho humor a způsob jednání mi vyhovuje, vždy mně pečlivě vyšetří.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila asi dva roky poté, co jsem se přistěhovala do Ostravy. Víceméně jsem k němu chodila pro recepty na hormonální antikoncepci a s tím spojené prohlídky. Pan doktor Vlček je opravdu velice náladový člověk a pokud náladu zrovna nemá, je velice nepříjemný. Každý z nás má někdy špatný den, ale nálada nemůže ovlivnit pracovní profesionalitu, zejména u lékaře. Rozhodla jsem se odejít ve chvíli, kdy jsem ve svých 23 letech řekla panu doktorovi, že chci vysadit hormonální antikoncepci, protože mi nedělá dobře. V tu chvíli jsem jím byla doslova seřvána jako malé dítě, že přece tak mladá nechci otěhotnět a že je to nezodpovědné. Pane doktore, opravdu si myslíte, že jsem v těch letech nevěděla, jak se mám proti početí chránit? Dokonce jsem to zvládla a jsem velmi ráda, že jsem odešla. Poplatek za "nadstandart" tady raději rozebírat nebudu, o tom si myslím každý udělá obrázek sám, hlavně poté, co přejde k jinému gynekologovi a zjistí, že to, za co se musí u pana Vlčka platit, je jinde samozřejmostí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pana doktora můžu všem velice doporučit. Netvrdím, že se na vás bude vždy usmívat, ale není rozhodně výrazně nepříjemný. Přece jen každý máme své dny. Co je hlavní je, že ať už jsem za ty 3 roky měla jakýkoli zdravotní problém pan doktor jej vyřešil a vyléčil mne. Vše si pohlídá, vezme krev,provede vyšetření a určí účinnou léčbu. Pana doktora si velice cením, je to doktor jaký má být.


N
Ověřeny pacient

Já jsem již několik let s panem doktorem spokojená. Fungující objednávkový systém, bez čekání, příjemné prostředí, milá sestřička a optimistický pan doktor. Pokud je nějaký problém, vše ochotně vysvětlí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti