Kristýna Marsová, psycholog Brno

Mgr. Kristýna Marsová

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

4 názory pacientů

Umístění: Psycholog psychoterapie dětí a dospívajících

Prožívaly jsme s dcerou velmi těžké náročné období. Potřebovala někomu věřit a svěřit se. Sice jsme bohužel moc návštěv nestihly, ale po několika návštěvách jsme to naštěstí už ani nepotřebovaly. Získala si dceru svým profesionálním přístupem, absolutně jí věřila a na další sezení se vždy těšila. Stále vzpomínáme v dobrém a věříme, že už pomoc potřebovat nebudeme. A i kdyby, víme kam se obrátit.

Umístění: Psycholog rodinná psychoterapie

Maximální spokojenost ,milá a příjemná. Vždy pomohla, poradila, rozebrala daný problém .Moc mi v životě pomohla těšila jsem se, na každou návštěvu a vždy jsem se po setkání cítila lépe .

Umístění: Psycholog individuální psychoterapie

Obrovská spokojenost. Vždy vás pochopí a poradí. Cítila jsem se zde chápána a neodsuzována. Je velmi sympatická, chápající a vždy se vám snaží ukázat nejsnazší cestu, jak snadno daný problém vyřešit. Vždy jsem odcházela se skvělým pocitem a s vírou v to, že se daný problém vyřeší a vše bude zase dobré.

Umístění: Psycholog psychologické poradenství

Velmi milá, sympatická, chápající, trpělivá, empatická. Nechá prostor pro vyjádření svých pocitů, zároveň se zeptá, citlivě navede na vhodné řešení. Dodá naději, že se problémy mohou vyřešit. Odcházela jsem vždy s dobrým pocitem.