Kristýna Marsová, psycholog Brno

Mgr. Kristýna Marsová

Uložit

Psycholog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Brno, Brno

Psycholog

Ostatní služby


Brno, Brno

PsychologBrno, Brno

PsychologBrno, Brno

PsychologBrno, Brno

PsychologBrno, Brno

PsychologBrno, Brno

PsychologBrno, Brno

Psycholog

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Psycholog psychoterapie dětí a dospívajících

Prožívaly jsme s dcerou velmi těžké náročné období. Potřebovala někomu věřit a svěřit se. Sice jsme bohužel moc návštěv nestihly, ale po několika návštěvách jsme to naštěstí už ani nepotřebovaly. Získala si dceru svým profesionálním přístupem, absolutně jí věřila a na další sezení se vždy těšila. Stále vzpomínáme v dobrém a věříme, že už pomoc potřebovat nebudeme. A i kdyby, víme kam se obrátit.


M
Umístění: Psycholog rodinná psychoterapie

Maximální spokojenost ,milá a příjemná. Vždy pomohla, poradila, rozebrala daný problém .Moc mi v životě pomohla těšila jsem se, na každou návštěvu a vždy jsem se po setkání cítila lépe .


A
Umístění: Psycholog individuální psychoterapie

Obrovská spokojenost. Vždy vás pochopí a poradí. Cítila jsem se zde chápána a neodsuzována. Je velmi sympatická, chápající a vždy se vám snaží ukázat nejsnazší cestu, jak snadno daný problém vyřešit. Vždy jsem odcházela se skvělým pocitem a s vírou v to, že se daný problém vyřeší a vše bude zase dobré.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Psycholog psychologické poradenství

Velmi milá, sympatická, chápající, trpělivá, empatická. Nechá prostor pro vyjádření svých pocitů, zároveň se zeptá, citlivě navede na vhodné řešení. Dodá naději, že se problémy mohou vyřešit. Odcházela jsem vždy s dobrým pocitem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti