Adresa

Praktická lékařka
Josefská 25/27, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

33 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Ráda bych vyslovila díky paní doktorce i její sestřičce. Obě jsou naprosté profesionálky. Zejména v době covidové musím říct, že s nimi byla dobrá komunikace. Paní doktorka nic nepodceňuje, všechno vysvětlí, doporučí ke specialistovi, poradí. Dokonce i sama zavolá a poptá se na průběžný zdravotní stav. Super!

M
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka

Paní doktorka je velmi náladová. Jednou je opravdu milá a příjemná, jindy zase máte strach se na cokoli zeptat, případně vám za něco nadá. Neuznává žádné alternativní způsoby léčby, o kterých jsem se zmínila, že mi pomohly. Když jsem potřebovala omluvenku, byla neochotná.
Pokud máte vlastní názor na léčbu (tedy chcete jí do toho tzv. "kecat"), případně konzultovat jiný způsob léčby, či sám něco navrhnout, začne být velmi nepříjemná a povýšená. Jako odborník je ale paní Krahulcová nejšpíš kvalitní, nemyslím si, že by zanedbala nějaký závažný problém.
Sestřička je skvělá.

M
Ověřený profil

Vždy příjemná a hlavně odborník. Chodili jsme k ní i s manželem dlouhé roky a byli jsme nešťastní,že po přestěhování do cca 50 km vzdáleného města jsme se museli přeregtstrovat do místa bydliště.
Pajdovi


M
Ověřený profil

Pani doktorku navstevuji os mich 18 let coz je 21 let a musim rict, ze mi moc pomohla a hlavne zachranila zdravi. Vzdy udelala i vysetreni na vic aby mohla vyloucit vse:-) muzu jako lekarku jen doporucit. Kdyz jsem potrebovala radu ohledne maleho ochotne mi ji ujistila. NECHAPU TU NEGATIVNI KOMENTARE NEJSOU PRAVDIVE!!!!


I
Ověřený profil

Vnímavá, velmi ochotná a lidská lékařka. To stejné platí i o zdravotní sestře. K paní doktorce chodím téměř 20 roků a mohu napsat pouze superlativy


L
Ověřený profil

Přijemná a ochotná paní doktorka, chodáme k ní roky celá rodina a vždy pomůže a dobře poradí. Mohu jen doporučit.


D
Ověřený profil

Moje mamka než aby navštívila tuto lékařku kvůli banálnímu předepsání léků, tak raději málem umřela. Tak moc se jí bála. Změnili jsme jí lékařku, ale už je pozdě a škody, které na ní tato lékařka napáchala už žádný lékař nespraví...


M
Ověřený profil

Vynikající pani doktorka, nepředpisuje antibiotika jak na páse, ale když je potřebuju tak mi je dá. nikdy se mi nestalo že by byla nepříjemná, náladová, spíš její nálada závisí na chování pacientů - když se chová pacient mile a sem tam se i usměje, hned to zlepší ovzduší v ambulanci - paní doktorka je taky jen člověk a určitě ji v náročné práci dobře padne, když se na ni všichni pacienti nemračí a nehádají se


M
Ověřený profil

Lékařka s lidským přístupem, odborník, dokáže se dokonale vžít do kůže pacienta. Jedná velmi rychle a ví, k jakému specialistovi má poslat. A proč by měla být příjemná k lidem, kteří jsou natolik oprsklí a pohlíží na praktického lékaře tak, že si sami stanoví diagnozu a lékaři jen nadiktují, co jim má dát a na jak dlouho jim má napsat neschopenku. To se pak nedivte, že je nepříjemná, divím se, že s takovými ještě nevyrazila dveře. Moc dobře ví, co dělá, když doporučuje přípravky volně prodejné, protože jsou většinou na přírodní bázi a zbytečně nezatěžují organismus chemikáliemi. Opravdu člověk na svém místě. Vřele doporučuji!


S paní dokorkou jsem velice spokojena.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu