Poliklinika Mazurská
Praha

Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Praha

Poliklinika Mazurská

Umístění: Poliklinika Mazurská psychologické poradenství

Úžasná psycholožka. Měl jsem závažný problém s psychologickou paralýzou a za tři sezení jsem se naučil tyhle situace mnohem lépe řešit. Sezení s paní psycholožkou mi poslouží celý život. Moc děkuji!

Umístění: Poliklinika Mazurská psychologické poradenství

Paní de Gray je velmi usměvavá a moc milá. Jiného psychologa bych nevolila. Takový přístup se jen tak u lékařů nevidí. Velmi mi pomohla a tímto ještě jednou děkuji. Hned je život hezčí. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Mazurská psychologické konzultace

Mám velice dobrou zkušenost a muzu jedine doporucit. Klara de Gray je mila, pozitivni a umi dobre vysvetlit a pomoci. Skutecne nasloucha, pamatuje si konkretni problemi kazdeho klienta.

Umístění: jiné místo psychologické konzultace

Skvělá psycholožka, velice profesionální, erudovaný a zaroveň lidský a empatický přístup. Velice mi pomohla v počátcích mé psychózy, kdy mi ji doporučil náš společný známý. Mohu rozhodně doporučit.

Umístění: jiné místo

Lidi, nebojte se si nechat pomoci, nestyďte se, první krok je těžký, ale změní Vám to život. Paní doktorka byla vstřícná a sympatická. Za šest ordinačních hodin mám po problému. Za mě děkuji!!!

Umístění: jiné místo

Slečna Klára je velice mila, pozitivni a hlavne profesionalni. Pomohla nam vyřešit dlouhodobý problém naši dcerky za velmi kratkou dobu. Určitě doporučuji.

Umístění: jiné místo

Paní psycholožka je velmi příjemná, vyslechne, dokáže pomoct, aby si člověk v hlavě urovnal myšlenky a podíval se na svůj problém i z jiného úhlu pohledu. Když to uzná za vhodné, doporučí i další odborníky (např. psychiatry), kteří by mohli pomoci. Mohu s klidným svědomím doporučit.

Umístění: jiné místo

Dobrý den, Kláru de Gray jako terapeutku určitě mohu s čistým svědomím doporučit. Je příjemná, milá, empatická a velmi profesionální, což jsou podle mě důležité kvality dobrého terapeuta.