Na Hutmance 16, Praha 5, Praha
Psychosomatická klinika Jinonice (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Hotovost
723 67.....

Profesní diagnostika (1 800 Kč)

Psychologické poradenství (600 Kč)

Individuální terapie (600 Kč)

Thákurova 4, Praha 6, Praha
PedAcademy (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství (600 Kč)

Jsem psycholog a terapeut ve výcviku KBT (Mezinárodní institut Odyssea). Absolvovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Karlově a svá teor...

• deprese
  • emoční poruchy
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Karlova Univerzita - obor: psychologie
  • Mezinárodní institut KBT Odyssea

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychosomatická klinika Jinonice psychologické konzultace

Mám velice dobrou zkušenost a muzu jedine doporucit. Klara de Gray je mila, pozitivni a umi dobre vysvetlit a pomoci. Skutecne nasloucha, pamatuje si konkretni problemi kazdeho klienta.

Umístění: jiné místo psychologické konzultace

Skvělá psycholožka, velice profesionální, erudovaný a zaroveň lidský a empatický přístup. Velice mi pomohla v počátcích mé psychózy, kdy mi ji doporučil náš společný známý. Mohu rozhodně doporučit.

Umístění: jiné místo

Lidi, nebojte se si nechat pomoci, nestyďte se, první krok je těžký, ale změní Vám to život. Paní doktorka byla vstřícná a sympatická. Za šest ordinačních hodin mám po problému. Za mě děkuji!!!

Umístění: jiné místo

Slečna Klára je velice mila, pozitivni a hlavne profesionalni. Pomohla nam vyřešit dlouhodobý problém naši dcerky za velmi kratkou dobu. Určitě doporučuji.

Umístění: jiné místo

Paní psycholožka je velmi příjemná, vyslechne, dokáže pomoct, aby si člověk v hlavě urovnal myšlenky a podíval se na svůj problém i z jiného úhlu pohledu. Když to uzná za vhodné, doporučí i další odborníky (např. psychiatry), kteří by mohli pomoci. Mohu s klidným svědomím doporučit.

Umístění: jiné místo

Dobrý den, Kláru de Gray jako terapeutku určitě mohu s čistým svědomím doporučit. Je příjemná, milá, empatická a velmi profesionální, což jsou podle mě důležité kvality dobrého terapeuta.

Psychologické poradenství

Ukončené školy

• Karlova Univerzita - obor: psychologie
  • Mezinárodní institut KBT Odyssea

Stáže

• Terapeutická komunita Mýto (listopad, 2014)
  • Psychosomatická klinika (duben, 2016)
  • Neurologická klinika 1.LF UK a VFN v Praze (červenec, 2016)
Zobrazit více