Klára de Gray, psycholog Praha

PhDr. Klára de Gray

Uložit

Psycholog Více

8 názor

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Poliklinika Mazurská
Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Praha

Poliklinika Mazurská

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Umístění: Poliklinika Mazurská psychologické poradenství

Úžasná psycholožka. Měl jsem závažný problém s psychologickou paralýzou a za tři sezení jsem se naučil tyhle situace mnohem lépe řešit. Sezení s paní psycholožkou mi poslouží celý život. Moc děkuji!

B
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Mazurská psychologické poradenství

Paní de Gray je velmi usměvavá a moc milá. Jiného psychologa bych nevolila. Takový přístup se jen tak u lékařů nevidí. Velmi mi pomohla a tímto ještě jednou děkuji. Hned je život hezčí. :)

T
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Mazurská psychologické konzultace

Mám velice dobrou zkušenost a muzu jedine doporucit. Klara de Gray je mila, pozitivni a umi dobre vysvetlit a pomoci. Skutecne nasloucha, pamatuje si konkretni problemi kazdeho klienta.

P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo psychologické konzultace

Skvělá psycholožka, velice profesionální, erudovaný a zaroveň lidský a empatický přístup. Velice mi pomohla v počátcích mé psychózy, kdy mi ji doporučil náš společný známý. Mohu rozhodně doporučit.

L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Lidi, nebojte se si nechat pomoci, nestyďte se, první krok je těžký, ale změní Vám to život. Paní doktorka byla vstřícná a sympatická. Za šest ordinačních hodin mám po problému. Za mě děkuji!!!

S
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Slečna Klára je velice mila, pozitivni a hlavne profesionalni. Pomohla nam vyřešit dlouhodobý problém naši dcerky za velmi kratkou dobu. Určitě doporučuji.

L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Paní psycholožka je velmi příjemná, vyslechne, dokáže pomoct, aby si člověk v hlavě urovnal myšlenky a podíval se na svůj problém i z jiného úhlu pohledu. Když to uzná za vhodné, doporučí i další odborníky (např. psychiatry), kteří by mohli pomoci. Mohu s klidným svědomím doporučit.

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Dobrý den, Kláru de Gray jako terapeutku určitě mohu s čistým svědomím doporučit. Je příjemná, milá, empatická a velmi profesionální, což jsou podle mě důležité kvality dobrého terapeuta.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Související vyhledávání