Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žufanova 1/1114, Praha
Ordinace specialisty - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

Mrzí mě, že musím napsat tuto recenzi, protože ostatním lidem pan doktor (jak je vidět) pomohl, nicméně moje zkušenost bohužel není dobrá a doufám, že šlo jen o výjimečné selhání.
Přišel jsem k panu doktorovi po asi ročních obtížích s bolestmi v oblasti kořene jazyka hlavně při jídle. Podle doktorky na Bulovce šlo o reflux (dodržoval jsem tedy dietu a bral Helicid), nicméně v posledních dnech mi začal jazyk víc a víc otékat, tak jsem chtěl znát názor někoho dalšího. Pan doktor se mi jen podíval do pusy, párkrát posunul jazyk špátlí, vlastně se ani nepodíval hlouběji do krku a řekl, že bolest jde od zubu (mám nevyrostlou sedmičku). Zdálo se mi to divné, tak jsem se ho zeptal, jestli si je určitě jistý. Na to mi řekl, že na 100% a ať si zajdu za zubařkou. Moje zubařka řekla, že to od zubu není a poslala mě na stomatochirurgii. Tam také nic nenašli a poslali mě na ultrazvuk, kam jsem dostal termín asi za 2 měsíce. Skončilo to tak, že jsem se pár dní na to v noci probudil s tím, že jsem skoro nemohl dýchat, protože jazyk natolik otekl. Jel jsem tedy na pohotovost do Motola, kde mi u kořene jazyka našli absces 4x3x2 centimetry. Po dvou náročných operacích včetně tracheostomie a 14ti dnech na JIP už je naštěstí venku, ale i po dvou měsících od operace špatně jím a artikuluji. Věřím, že šlo ze strany pana doktora jen o nešťastné pochybení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

Pan doktor je vždy dostupný, naprostý odborník a skvělý diagnostik, chodíme k němu s celou rodinou a vždy nám pomůže a poradí. Je precizní , nikdy nečekáte a je s ním legrace . Báječně to umí s malými dětmi.

D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - ORL

Byla jsem u pana doktora s dcerou (3roky). Před námi čekali 4 lidé, nicméně se pan doktor hned ptal, zda dceru něco nebolí - vzal by ji přednostně. Počkaly jsme a na řadu jsme šly za pár minut. Vyšetření proběhlo v pořádku. Dcera sice plakala, ale pan doktor na nic netlačil, nechal rozhodnutí o tom, zda ji vyšetří na mně. Udělal stěry, nasadil předběžnou léčbu a s výsledky nás bude kontaktovat a případný recept pošle přes sms, abychom tam znovu nemusely. Za mě první dojem na jedničku.

I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - ORL Zánět dutin

Pan doktor A. Katra je odborník, profesionální přístup, své práci rozumí. Jsem rada, ze má v Řepích ordinaci.

V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - ORL zalehnuté ucho z potápění

Pana doktora jsem navštívil po návratu z dovolené. Měl jsem z potápění cca do 30 m zalehnuté ucho. Trápilo mě to celý týden. Ukázalo se, že pan doktor je taktéž potápěč. Problém odstranil, tím mu velmi děkuji. Odborník, příjemný, člověk na svém místě !!!

E
Ověřeny pacient

Pan doktor vypadá mile a profesionálně, ale když jsme byly na kontrole s mou dcerou s nosní mandlí, tak bylo podle jeho názoru vše vpořádku. Dcera v tu dobu měla ucpaný nos a byla cela zahleněná. Po zeptání, zda-li nám napíše míchané kapky odpověděl, že není potřeba. Mě se to nezdálo, tak jsme šly ještě k dětské doktorce. Ta udělala vítěr z nosu a zjistilo se, že má bakterii. Dala nám antibiotika a poslala na jiné ORL a tam mé dceři zjistili, že se jí nosní mandle znovu zvětšila a poslali nás rovnou do Motola. A pan doktor Katra říkal, že je vše dobré, tak co je to potom za doktora, který ani neporadí a ještě špatně diagnostikuje. Už tam vícekrát nepůjdeme....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Byl jsem u něj než dvakrát a už je to řádka let. On si pacienty neudržuje, on je léčí! Byl jsem i svědkem jeho skvělého přístupu k dětem.

B
Ověřeny pacient

Naprosto úžasný lékař, dokonale zvládl ošetření mé autistické dcery. Obrovský obdiv k jeho profesionalitě, trpělivosti.

Ověřeny pacient

PAN doktor....to je vše. PROFESIONÁL!!!!!

T
Ověřeny pacient

Úžasný pan doktor,je neskutečně milý a hodný!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti