Ordinace specialisty - ORL
Žufanova 1/1114, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

Mrzí mě, že musím napsat tuto recenzi, protože ostatním lidem pan doktor (jak je vidět) pomohl, nicméně moje zkušenost bohužel není dobrá a doufám, že šlo jen o výjimečné selhání.
Přišel jsem k panu doktorovi po asi ročních obtížích s bolestmi v oblasti kořene jazyka hlavně při jídle. Podle doktorky na Bulovce šlo o reflux (dodržoval jsem tedy dietu a bral Helicid), nicméně v posledních dnech mi začal jazyk víc a víc otékat, tak jsem chtěl znát názor někoho dalšího. Pan doktor se mi jen podíval do pusy, párkrát posunul jazyk špátlí, vlastně se ani nepodíval hlouběji do krku a řekl, že bolest jde od zubu (mám nevyrostlou sedmičku). Zdálo se mi to divné, tak jsem se ho zeptal, jestli si je určitě jistý. Na to mi řekl, že na 100% a ať si zajdu za zubařkou. Moje zubařka řekla, že to od zubu není a poslala mě na stomatochirurgii. Tam také nic nenašli a poslali mě na ultrazvuk, kam jsem dostal termín asi za 2 měsíce. Skončilo to tak, že jsem se pár dní na to v noci probudil s tím, že jsem skoro nemohl dýchat, protože jazyk natolik otekl. Jel jsem tedy na pohotovost do Motola, kde mi u kořene jazyka našli absces 4x3x2 centimetry. Po dvou náročných operacích včetně tracheostomie a 14ti dnech na JIP už je naštěstí venku, ale i po dvou měsících od operace špatně jím a artikuluji. Věřím, že šlo ze strany pana doktora jen o nešťastné pochybení.

Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

Pan doktor je vždy dostupný, naprostý odborník a skvělý diagnostik, chodíme k němu s celou rodinou a vždy nám pomůže a poradí. Je precizní , nikdy nečekáte a je s ním legrace . Báječně to umí s malými dětmi.

Umístění: Ordinace specialisty - ORL

Byla jsem u pana doktora s dcerou (3roky). Před námi čekali 4 lidé, nicméně se pan doktor hned ptal, zda dceru něco nebolí - vzal by ji přednostně. Počkaly jsme a na řadu jsme šly za pár minut. Vyšetření proběhlo v pořádku. Dcera sice plakala, ale pan doktor na nic netlačil, nechal rozhodnutí o tom, zda ji vyšetří na mně. Udělal stěry, nasadil předběžnou léčbu a s výsledky nás bude kontaktovat a případný recept pošle přes sms, abychom tam znovu nemusely. Za mě první dojem na jedničku.

Umístění: Ordinace specialisty - ORL Zánět dutin

Pan doktor A. Katra je odborník, profesionální přístup, své práci rozumí. Jsem rada, ze má v Řepích ordinaci.

Umístění: Ordinace specialisty - ORL zalehnuté ucho z potápění

Pana doktora jsem navštívil po návratu z dovolené. Měl jsem z potápění cca do 30 m zalehnuté ucho. Trápilo mě to celý týden. Ukázalo se, že pan doktor je taktéž potápěč. Problém odstranil, tím mu velmi děkuji. Odborník, příjemný, člověk na svém místě !!!

Pan doktor vypadá mile a profesionálně, ale když jsme byly na kontrole s mou dcerou s nosní mandlí, tak bylo podle jeho názoru vše vpořádku. Dcera v tu dobu měla ucpaný nos a byla cela zahleněná. Po zeptání, zda-li nám napíše míchané kapky odpověděl, že není potřeba. Mě se to nezdálo, tak jsme šly ještě k dětské doktorce. Ta udělala vítěr z nosu a zjistilo se, že má bakterii. Dala nám antibiotika a poslala na jiné ORL a tam mé dceři zjistili, že se jí nosní mandle znovu zvětšila a poslali nás rovnou do Motola. A pan doktor Katra říkal, že je vše dobré, tak co je to potom za doktora, který ani neporadí a ještě špatně diagnostikuje. Už tam vícekrát nepůjdeme....

Byl jsem u něj než dvakrát a už je to řádka let. On si pacienty neudržuje, on je léčí! Byl jsem i svědkem jeho skvělého přístupu k dětem.

Naprosto úžasný lékař, dokonale zvládl ošetření mé autistické dcery. Obrovský obdiv k jeho profesionalitě, trpělivosti.

PAN doktor....to je vše. PROFESIONÁL!!!!!

Úžasný pan doktor,je neskutečně milý a hodný!