Kateřina Vimrová, psycholog Praha

Mgr. Kateřina Vimrová

Psycholog Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Koněvova 221, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Jiný

K paní doktorce docházím již 3 rokem, přišla jsem k ní jako uzlíček nervů po poporodní depresi a dostala mě z toho, hezky všechno vysvětlila, nasadila léčbu..doporučuji


Ověřeny pacient

Docházím k paní magistře už roky a nemohu si ji vynachválit. Nejdříve mě dostala z úzkostných atak a následně zlepšila moji psychickou odolnost, jak to jen šlo. Bohužel budu doživotně oslaben, ale díky její neustálé pomoci se mi daří lépe zvládat jakoukoli zatěžovou situaci.


M
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky 2x, když jsem měla problémy v práci a pak i s prací. Svěřila jsem se a dočkala jsem se perfektního "servisu". Nejen že mě pelivě vyslechla, ale i mě vlastně "dokopala" k tomu, abych s tím něco udělala, pomalu ale jistě, jako dítě za ručičku, mne vedla a nyní jsem spokojená. Dokonce jsem se nebála svěřit i s jinými problémy, dělá mi problémy o nich mluvit, a tam to šlo nějak samo. Mohu všem doporučit, je to výborná psycholožka. Moc děkuji
Martina


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti