Koněvova 221, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Jiný

K paní doktorce docházím již 3 rokem, přišla jsem k ní jako uzlíček nervů po poporodní depresi a dostala mě z toho, hezky všechno vysvětlila, nasadila léčbu..doporučuji

Docházím k paní magistře už roky a nemohu si ji vynachválit. Nejdříve mě dostala z úzkostných atak a následně zlepšila moji psychickou odolnost, jak to jen šlo. Bohužel budu doživotně oslaben, ale díky její neustálé pomoci se mi daří lépe zvládat jakoukoli zatěžovou situaci.

Byla jsem u paní doktorky 2x, když jsem měla problémy v práci a pak i s prací. Svěřila jsem se a dočkala jsem se perfektního "servisu". Nejen že mě pelivě vyslechla, ale i mě vlastně "dokopala" k tomu, abych s tím něco udělala, pomalu ale jistě, jako dítě za ručičku, mne vedla a nyní jsem spokojená. Dokonce jsem se nebála svěřit i s jinými problémy, dělá mi problémy o nich mluvit, a tam to šlo nějak samo. Mohu všem doporučit, je to výborná psycholožka. Moc děkuji
Martina