Poliklinika Prosek a.s.
Lovosická 40/440, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Profesionálka, která jde přímo k řešení problému, vyžaduje to velkou spolupráci ze strany pacienta. Hodně mi pomohla a otevřela oči, ale nebylo to snadné - z některých sezení jsem odcházela rozhozená.

Skvělá profesionálka, empatická, chytrá, "vidí za roh". Nehladí soucitně po hlavičce, ale opravdu se snaží pomoct i za cenu velké upřímnosti, kterou rozhodně vítám, protože jen tak lze získat ten správný pohled na věc. Hodiny strávené s Dr. Victorinovou vnímám jako nejlepší investici do mého duševního rozvoje. Moc děkuju za vše, jste skvělá

K paní doktorce Victorinové jsem dlouhodobě docházela na terapii a mohu ji jen doporučit. V případě akutních problémů jsem ji kontaktovala i mimo terapii, a i tehdy reagovala velmi vstřícně. Její přístup je profesionální.

Dobrý den, po několikaleté terapii s MUDr Victorínovou se cítím opravdu zle a na pokraji svých sil. Je arogantní,hysterická osobnost s labilní emotivitou,takže v žádném případě nemohu doporučit.

Záleží na člověku, pevně věřím, že někomu paní doktorka vyhovuje...já to ale nebyla. Po půl roce terapie jsem si připadala jako hloupá husa, která se neumí postavit zpátky na nohy. Terapie končila mým odchodem do CKI Bohnice, paní doktorka odcházela do soukromé praxe...
Snad někomu pomohla.

Pozor, paní doktorka sama je velmi náladová a nevyrovnaná. Je skutečně nebezpečné k ní jít ve stavu, kdy pacient pociťuje úzkostné stavy.

Velmi arogatní se sklonem ponižovat pacienta i mimo rámec terapie

Chodím k paní doktorce už 2 roky na terapii. Připouštím, že její jednání je v některých případech trošinku tvrdší a pacient si tam nepřipadá jako v peřince, ale i takový přístup je dobrý. Donutila mě postavit se na vlastní nohy, ale i pomoct když sem se cítil opravdu špatně.