KaHoSmile
Říčanská 1177, Jesenice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Říčanská 1177, Jesenice

KaHoSmile

Absolvent LF Univerzity Palackého v Olomouci v oboru Zubního lékašství

Zaměření na záchovnou stomatologii, endodoncii, estetickou a pro...

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je velice mila,pecliva a profik.Uz k ni chodi moje maminka,ted i ja a chtela bych k ni prihlasit i bratra.
Karolina Zadrazilova

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá a pečlivá :) díky ní více důvěřuji a nebojím se zubařů :) určitě se k ní budu ráda vracet

Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená. Je jemná a kdyby mé to mělo bolet tak mi nabídla umrtvení, ale při její jemnosti jsem nic takového nepotřebovala

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička jsou velmi sympatické, milé a ochotné. Byla jsem na prevenci, dentální hygieně a nyní na ošetření kazu. Velká profesionalita, úžasný přístup, jsem ráda, že jsem se rozhodla změnit zubařku a našla tuto. Mohu jen doporučit.

Paní zubařka je pečlivá, při zákroku opatrná a vše konzultuje. Ti, co mají strach ze zubaře určitě ocení její přístup!

Paní doktorka je velice naslouchavá a každý problém se snaží precizně vyřešit. Šel jsem k ní s bolavou osmičkou a téměř bezbolestně mi problém vyřešila. Velice doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všetko robí pečlivo, a s ľudským prístupom, plne odporučam. Dá sa s ňou dohodnúť a je veľmi milá Podľa mna je vhodná aj pre ľudí čo maju strach zo zubárov

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je pečlivá, vše mi do podrobna vysvětlila, měla velmi vstřícný, lidský přístup. To, co bylo špatně odvedeno mou bývalou zubařku, postupně opravuje. Velmi doporučuji.

Paní doktorka je velmi pečlivá a nenechá nic bez povšimnutí, vše s pacientem prokonzultuje. Odhalila mi kaz mezi zuby, který nebyl na rentgenu ani vidět. Následné ošetření bylo téměř bez bolesti, výplň vypadá hezky a drží.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pečlivá, precizní. Veškeré úkony provádí prakticky bezbolestně. Jsem nad míru spokojen. Mohu ostatním doporučit, budou určitě též spokojeni.