KaHoSmile
Říčanská 1177, Jesenice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Říčanská 1177, Jesenice

KaHoSmile

Absolvent LF Univerzity Palackého v Olomouci v oboru Zubního lékašství

Zaměření na záchovnou stomatologii, endodoncii, estetickou a pro...

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. ošetření zubního kazu foto kompozitní vypln

Super paní zubařka. Velice citlivá s profesionálním a lidským přístupem. Vřele doporučuji tuto ordinaci. Několik dní před návštěvou je vám připomenuto kdy se máte dostavit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Spokojen. Čas objednání byl dodržen, vstupní prohlídka důkladná včetně rentgenu, následné ošetření profesionální. Jedině snad objednací lhůta k další návštěvě dost dlouhá (2 měsíce).

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Za mě uplně super přístup, měla jsem panický strach ze zubařů. Teď už mam jen klasický strach :)

Paní doktorka vše vysvětlí, je milá, pečlivá. Sestřička je také moc přijemná.

Za mě doporučuji všem, co mají strach ze zubařů :)))

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídka

Paní doktorka i sestra velmi milé, s lidským přístupem, zároveň však profesionální. Vřele doporučuji.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Ošetření kazu

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Je milá, snaživá a důsledná. Ošetření zubního kazu mě vůbec nebolelo. Určitě doporučuju.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Vstupní vyšetření

Paní doktorka i sestra jsou ochotné, profesionální. Všechny moje dotazy byly zodpovězeny. Mohu hodnotit pouze kladně.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Vstupní vyšetření, oprava zubu

Paní doktorka i sestra sice moc nemluví, ale jsou obě sympatické. Vstupní vyšetření proběhlo v pořádku, oprava zubu také. Paní doktorka je pečlivá a ošetřuje bezbolestně. Za sebe, můžu jedině doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Je to najsamlepšia pani doktorka akú som doteraz mala. Úžasná! Doporučujem- je strašne milá, ľudská. Jej práca je precízna a veľmi si dá záležať na výsledku svojej práce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všem paní doktorku doporučuji.Velice precizní,rozebere s Vámi problém a nabídne řešení.Za mě nejlepší zubní lékař.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

první návštěva - preventivní prohlídka - nadmíru spokojena, na vrtání zubu půjdu již z vesela :) paní doktorka i sestřička úžasné.