MDDr.

Kateřina Horáčková

Zubař

25 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 27 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent LF Univerzity Palackého v Olomouci v oboru Zubního lékašství Zaměření na záchovnou stomatologii, endodoncii, estetickou a protetickou stomatologii Člen ČSK Certifikace… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Stomatologie skalka s.r.o.

Průběžná 633/89
    100 00 Praha, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost, Kreditní karta Více
    V této ordinaci přijímám:

Otiskování
    Hodinový termín
    Ošetření zubního kazu amalgám
    Definitivní ošetření kořenového kanálku
    Ošetření zubního kazu foto kompozitní vypln
    Preventivní prohlídka
    Výměna drenu

Hodnocení pacientů

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka je výborná. :) Je šikovná, je hodná, stará se, jestli zákrok nebolí, je pečlivá a je s ní legrace :) moc děkuju!

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: preventivní prohlídka

Dlouho jsem u zubaře nebyl, takže jsem byl před návštěvou trochu nervózní, ale sestřička i paní doktorka byly obě velmi milé a nervozita brzy zmizela.
    Profesionální přístup, příjemná a pečlivá. Rozhodně doporučuji

• K
    Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: Trhání bolavého zubu

Jsem trochu starší a tak si myslím, že podle svých letitých zkušeností, si mohu dovolit s jistým nadhledem posoudit přístup a výkon paní doktorky. Svojí návštěvu na stomatologii jsem dlouho odkládal, ale bolest mne přeci jen donutila, podstoupit uvedený zákrok, trhání stoličky. No a co mohu říct. Paní doktorka je hodně trpělivá a věřte že je opravdu tak dobrá, jak zde uvádějí všichni ostatní, asi tu práci má jako poslání. A sestřička, ta se nijak nemračila a uvítala mne s úsměvem. Byl jsem překvapen, jak se dá toto prostředí zpříjemnit. A VŮBEC TO NEBOLELO. Kbč.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu foto kompozitní vypln

Super paní zubařka. Velice citlivá s profesionálním a lidským přístupem. Vřele doporučuji tuto ordinaci. Několik dní před návštěvou je vám připomenuto kdy se máte dostavit.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: vstupní prohlídka

Spokojen. Čas objednání byl dodržen, vstupní prohlídka důkladná včetně rentgenu, následné ošetření profesionální. Jedině snad objednací lhůta k další návštěvě dost dlouhá (2 měsíce).

• Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Za mě uplně super přístup, měla jsem panický strach ze zubařů. Teď už mam jen klasický strach :)

Paní doktorka vše vysvětlí, je milá, pečlivá. Sestřička je také moc přijemná.

Za mě doporučuji všem, co mají strach ze zubařů :)))

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: preventivní prohlídka

Paní doktorka i sestra velmi milé, s lidským přístupem, zároveň však profesionální. Vřele doporučuji.

• L
    Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: Ošetření kazu

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Je milá, snaživá a důsledná. Ošetření zubního kazu mě vůbec nebolelo. Určitě doporučuju.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Paní doktorka i sestra jsou ochotné, profesionální. Všechny moje dotazy byly zodpovězeny. Mohu hodnotit pouze kladně.

• V
    Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření, oprava zubu

Paní doktorka i sestra sice moc nemluví, ale jsou obě sympatické. Vstupní vyšetření proběhlo v pořádku, oprava zubu také. Paní doktorka je pečlivá a ošetřuje bezbolestně. Za sebe, můžu jedině doporučit.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se