Průběžná 633/89, Praha
Stomatologie skalka s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 5 Více

Definitivní ošetření kořenového kanálku

Dentální hygiena

Extrakce zubu +10 Více

Fluoridace

Hodinový termín

Keramická korunka

Absolvent LF Univerzity Palackého v Olomouci v oboru Zubního lékašství Zaměření na záchovnou stomatologii, endodoncii, estetickou a protetickou sto...

• zubní kaz

Konzultace bez ZP

Otiskování

Ošetření zubního kazu amalgám

Stomatologie skalka s.r.o.

Ošetření zubního kazu foto kompozitní vypln

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření

Výměna drenu

Stomatologie skalka s.r.o.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Paní doktorka mi pomohla vyřešit poměrně složitý problém s pevnou zubní náhradou, která už dosloužila. Vzhledem k mému věku (je mi 81 let) jsem potřebovala co nejlépe zvládnout situaci, což se nakonec daří. K paní doktorce už chodím asi půl roku a s její péčí a přístupem jsem velmi spokojena. Vlasta Beranová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídka

Mám od paní doktorky zubní náhradu. Sedí zcela pevně, nemusím jí přilepovat. Ošetřila mi kaz. mám velmi citlivé zuby. Paní doktorka je velice jemná. Ještě se žádný zubní lékař tak pěkně ke mně nechoval. Jsem velice spokojená. Do její ordinace se těším, což je při mém stáří neuvěřitelné /vždycky jsem se zubaře hrozně bála/ . Musím paní doktorce moc poděkovat za její péči. Děkuji.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. zubní vyšetření

Paní doktorka je úžasná plus usměvavá a příjemná sestřička! Bonusem navíc je vždy poslech hudby. Po mé první návštěvě, kdy hrálo album mého oblíbeného Tomáše Kluse jsem byla vyloženě nadšená! :) Radio pouští při každé návštěvě a opravdu to zpříjemní atmosféru.. Co se týká zákroků - vše vždy precizně vysvětlí (pravdou je, že vždy se i sama hodně ptám a jsem ráda, když vím, co mě bude čekat), je pečlivá a snaží se pracovat velmi jemně a bezbolestně. Zuby mi dala krásně dokupy, doporučuji!!! :)

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Jsem velice spokojená . Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné, paní doktorka je citlivá a velmi šikovná.Chodím k ní se svojí 86 letou maminkou , je k ní ohleduplná a má trpělivost i s takto starou paní.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídka

Naprostá spokojenost, příjemná paní zubařka i sestřička, popisuje zákrok a ujišťuje se, že je vše v pořádku :-)
Pokud je zákrok bolestivý, podá injekci... po předchozím zubaři, kam jsem chodila co půl rok a evidentně zbytečně, mi dala zuby do pořádku :-)
Pro mě se ze strašpytle zubaře stala příjemná relaxační chvilka :-)

Paní doktorka je výborná. :) Je šikovná, je hodná, stará se, jestli zákrok nebolí, je pečlivá a je s ní legrace :) moc děkuju!

Dlouho jsem u zubaře nebyl, takže jsem byl před návštěvou trochu nervózní, ale sestřička i paní doktorka byly obě velmi milé a nervozita brzy zmizela.
Profesionální přístup, příjemná a pečlivá. Rozhodně doporučuji

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Trhání bolavého zubu

Jsem trochu starší a tak si myslím, že podle svých letitých zkušeností, si mohu dovolit s jistým nadhledem posoudit přístup a výkon paní doktorky. Svojí návštěvu na stomatologii jsem dlouho odkládal, ale bolest mne přeci jen donutila, podstoupit uvedený zákrok, trhání stoličky. No a co mohu říct. Paní doktorka je hodně trpělivá a věřte že je opravdu tak dobrá, jak zde uvádějí všichni ostatní, asi tu práci má jako poslání. A sestřička, ta se nijak nemračila a uvítala mne s úsměvem. Byl jsem překvapen, jak se dá toto prostředí zpříjemnit. A VŮBEC TO NEBOLELO. Kbč.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. ošetření zubního kazu foto kompozitní vypln

Super paní zubařka. Velice citlivá s profesionálním a lidským přístupem. Vřele doporučuji tuto ordinaci. Několik dní před návštěvou je vám připomenuto kdy se máte dostavit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Spokojen. Čas objednání byl dodržen, vstupní prohlídka důkladná včetně rentgenu, následné ošetření profesionální. Jedině snad objednací lhůta k další návštěvě dost dlouhá (2 měsíce).

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně