Konstantinova 1479, Praha
Diabetologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Za takto milou a laskavou paní doktorkou se jede třeba i na kraj světa.Je sluníčko,které pohladí na duši,vyjde ve všem vstříc.Na setkání s ní,se vždy těším.

Skvělá doktorka s lidským přístupem. Děkuji za Váš přístup. Patříte mezi málo lékaře, kteří ktomě slušného chování a profesionálního přístupu mají i něco navíc.

Velmi vstřícná, profesionální se zájmem o pacienty. Doporučuji.

CHVÁLIT A JEN CHVÁLIT. KÉŽ BY VŠICHNI DOKTOŘI MĚLI TAKOVÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM JAKO ONA. MÁ MUJ OBDIV A OBDIVUJI JEJÍ TRPĚLIVOST PŘI KAŽDODENNÍM NÁPORU PACIENTŮ. KDO JE OBLÍBEN MÁ SVOU PRÁCI VŽDY TĚŽŠÍ. MÁ MÉ VELKÉ SYMPATIE A ZŘEJMĚ U VŠECH PACIENTŮ. JEŠTĚ SEM NIKDY V ČEKÁRNĚ NESLYŠEL JEDINOU KRITIKU A ŽE TAM JE NA POVÍDÁNÍ ČASU DOST .JE NÁS NA NÍ HOLD MOC PŘEJI JÍ AT JÍ ELÁN NEOPUSTÍ. J.J.

Paní doktorka je velice profesionální. Patří mezi málo lékařů, kteří se ke starým lidem chovájí vstřícně, ekonomicky a asi tak, jak bychom všichni ve svých přáních chtěli.

Docházím k paní doktorce 4 roky (od doby, kdy se u mě projevil diabetes melitus druhého typu). Je to velmi profesionální, příjemná a ochotná paní doktorka a rád k ní chodím.

S paní doktorkou jsem moc spokojená a mohu doporučit!

příjemná, kompetentní a vždy vstřícná. Na pacienty působí uklidňujícím dojmem.

Paní doktorka je velmi ochotná a snaží se naslouchat pacientovi a vždy mu pomoci, vždy dělá maximum co může. Opravdu mohu doporučit.