Diabetologie
Konstantinova 1479, Praha

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Kdyby bylo více takových lékařů, jako je paní doktorka Dvořáková, tak bych se jim přestala obloukem vyhýbat. Přijde mi jako naprostý vzor ideálního lékaře, k pacientům vstřícná, laskavá, nenutí, ale doporučuje a hlavně vysvětluje! Na pacienta si udělá tolik času, kolik je potřeba.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Doktorka vynikající a srdce na správném místě... Když jdu na kontrolu moc se těším až jí uvidím... První doktorka u které se cítím dobře po 50 letech

Za takto milou a laskavou paní doktorkou se jede třeba i na kraj světa.Je sluníčko,které pohladí na duši,vyjde ve všem vstříc.Na setkání s ní,se vždy těším.

Skvělá doktorka s lidským přístupem. Děkuji za Váš přístup. Patříte mezi málo lékaře, kteří ktomě slušného chování a profesionálního přístupu mají i něco navíc.

Velmi vstřícná, profesionální se zájmem o pacienty. Doporučuji.

CHVÁLIT A JEN CHVÁLIT. KÉŽ BY VŠICHNI DOKTOŘI MĚLI TAKOVÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM JAKO ONA. MÁ MUJ OBDIV A OBDIVUJI JEJÍ TRPĚLIVOST PŘI KAŽDODENNÍM NÁPORU PACIENTŮ. KDO JE OBLÍBEN MÁ SVOU PRÁCI VŽDY TĚŽŠÍ. MÁ MÉ VELKÉ SYMPATIE A ZŘEJMĚ U VŠECH PACIENTŮ. JEŠTĚ SEM NIKDY V ČEKÁRNĚ NESLYŠEL JEDINOU KRITIKU A ŽE TAM JE NA POVÍDÁNÍ ČASU DOST .JE NÁS NA NÍ HOLD MOC PŘEJI JÍ AT JÍ ELÁN NEOPUSTÍ. J.J.

Paní doktorka je velice profesionální. Patří mezi málo lékařů, kteří se ke starým lidem chovájí vstřícně, ekonomicky a asi tak, jak bychom všichni ve svých přáních chtěli.

Docházím k paní doktorce 4 roky (od doby, kdy se u mě projevil diabetes melitus druhého typu). Je to velmi profesionální, příjemná a ochotná paní doktorka a rád k ní chodím.

S paní doktorkou jsem moc spokojená a mohu doporučit!

příjemná, kompetentní a vždy vstřícná. Na pacienty působí uklidňujícím dojmem.