Dětská psychiatrie
Ukrajinská 11/980, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dcera chodila k paní doktorce asi 3 roky s mentální anorexií. Byly jsme moc spokojené, paní doktorka jí vždy dokázala poradit. Léky byly vysazovány postupně, dle psychického stavu dcery. Jedenkrát chtěla dcera vysdit léky úplně. Paní doktorka ji upozornila, že je to předčasné, ale jestli si myslí, že to zvládne, ať to zkusí, ale kdby bylo hůř, ať ji okamžitě kontaktuje. Dcera časem usoudila, že paní doktorka měla pravdu a vysazení léků bylo předčasné. Vrátila se k nim a pak je vysazovla postupně a již delší dobu je v poho a nic nebere. Děkujeme.

Paní doktorka bohužel ukončila praxi, s tím výsledkem, že od září ještě neposlala karty na magistrát a nedá se jí dovolat.

Chodila jsem k ní dva roky a až na pár vroubků byla perfektní, vyznala se ve mně a věděla, jak se mnou mluvit, což hodně oceňuji, jelikož jsem paranoidní sociofobička.
Co ale zanechalo vroubek, byla situace, kdy jsem jí řekla, že jsem spolykala celé plato Lexaurinu a ona mi bez mrknutí oka na konci sezení předepsala další tři balení. Nijak to neřešila.

Jako člověk je velice milá, ráda si povídá i o věcech, které nemají nic společného s léčením, aniž by nechávala někoho čekat v čekárně. Byla jsem s ní spokojená.

Paní doktorka mé dceři velmi velmi pomohla, přístup skvělý, chování trošku neortodoxní, ale příjemná, smysl pro humor- 100% doporučuji.

paní doktorka je odborně velmi nekomunikativní, při jednání působí neotesaně až hrubě,její erudovanost zůstává kdesi skryta. Lidský, laskavý přístup by jí neškodil.

moc vynikající odborník