Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Ještědská 636/61, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Dobrý den mám velice dobré zkušenosti s paní doktorkou.Už z hodně krát mi pomohla a pomáhá,je ochotná,milá ,poradi,snaží se vždy pomoct ,ostatní lékaři by se od ni měli učit.Léčí komplexně-Nechápu jak si na ni může někdo stěžovat,je skvělá !Sestřička je taky hodná.Všem moc doporučuji!

Ověřený profil

Zdravím Vás.
Jsem u MUDr. Ferjenčíkové již 10 let. Tato lékařka, patří svým přístupem k pacientovi mezi nadstandard.
Myslím tím osobní přístup a to včetně sestry, která jí skvěle doplňuje. Po odborné stránce, nemohu objektivně posuzovat, protože nejsem lékař, ale můj subjektivní názor je naprosto příznivý.
Tak, že? Naprostá spokojenost.
Vladimír Bernat.

L
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná, byť občas unavená lékařka. Nikdy jí nezapomenu, když mi pomohla nejen jako lékařka, ale také, jako lidská bytost. Po zkušenostech s anonymním, strojovým přístupem lékařů v nemocnicích, je tato paní doktorka jeden z důvodů, proč mám důvěru v lékařský stav, jako takový.


M
Ověřený profil

Nikdy nemůže každému vyhovovat záleží to také od povahy pacientů. Já sama musím říci, že je
vždy vstřícná a dělá svoji práci zodpovědně a dobře. A umí se i ozvat pokud není pacientovi vyho
věno i odborného lékaře. Alespoň já takové zkušenosti mám.


P
Ověřený profil

Ráda bych také přidala svoji trošku do mlýna, sestra je velmi komunikativní, občas by bylo lepší řešit věci za zavřenými dveřmi, nicméně její lidský přístup k pacientům stoprocentně vyváží malá negativa, doktorka je také velmi vstřícná, poctivá v přístupu k pacientovi, ano, nechodí domů, ale na to všechny nově příchozí na začátku upozorní, komu to nevyhovuje, může zvolit jiného doktora, taky jsem už poznala pár ordinací, tenhle typ práce s pacientem mě plně vyhovuje, jsem opečovávaná a nepřipadám si jako obtížný hmyz a mám důvěru v její diagnózy, podle mého osobního názoru jsou obě naprosto báječné.


M
Ověřený profil

Jsem u mudr.Ferjenčíkové už 15 let a nikdy bych proti ní neřekla křivé slovo.Z jejího přístupu jako lékaře i jako člověka by si jiní lékaři mohli vzít příklad.Nikdy mě neodbyla,vždy se stará jak o tělo tak o duši,nepíše léky od stolu.Tuto lékařku mohu směle doporučit.


P
Ověřený profil

Zoufalé, paní doktorka dodnes neví co znamená slovo návštěva u pacienta a to i pacienta ve vážném stavu ( po operaci ) nejvíce řeší své osobní problémy a hlídá finanční limity.. nedej Bože kdyby jste něco potřebovali a bylo by to přes limit :-( , to si rovnou jděte koupit ibalgin.


N
Ověřený profil

Neprofesionalita, řeší problémy s pacienty v čekárně před ostatními pacienty, svého pacienta ani nepozdraví a nechá cokoliv řešit svou upovídanou sestru!
14 dní po operaci sestru nechá, aby pacientku posílala na zbytečné kontroly a ani si ji neprohlédne, natož pozdraví...!!!
NEDOPORUČUJI ABSOLUTNĚ!!!


J
Ověřený profil

Velmi dobrá lékařka která léčí lidi zcela komplexně. A hlavně tomu opravdově rozumí. Nikdy bych neměnil.


K

Paní doktorku Ferjenčíkovou mám ráda, nezažila jsem, že by nebyla laskavá a ochotná a pokud k někomu taková není, tak si to jistě zaslouží.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Hello,
I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Sorry I am in Liberec.

MUDr. Katarína Ferjenčíková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.