Foniatrie a ORL
Revoluční 19/765, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Doktorka ve školce vyšetřovala dceru, která má sotva 3 roky, u vyšetření jsem nebyla, takže logicky dcera se necítila dobře, nemám informaci, jak vyšetření probíhalo, ale dle lékařské zprávy doktorky, mám dceru, vzít na EEG. Takže dítě, které dobře slyší, vidí lépe jako já, akorát špatně mluví má jít na vyšetření pro pacienty s podezřením na epilepsii. Na telefon, který uvádí na razítku, jsem se ani 4x nedovolala.

Také nechápu negativní hodnocení. Paní doktorka je velmi příjemná a má výborný přístup k dětem. Byla jsem u ní v ordinaci se šestiletým synem na ambulantním odstranění uzdičky a ten dodnes neví, že to už má za sebou. Dost se toho zákroku bál a paní doktorka ho tak skvěle zabavila, že ani nepostřehl, že se něco děje. Mohu ji jen doporučit. Paní doktorce děkuji za názornou ukázku jak by se dětský lékař měl chovat k malým pacientům.
Ing. Michaela Kleinová

Vůbec nechápu předchozí hodnocení. Byla jsem u paní doktorky se svým pětiletým synem, který má většinou ze všech lékařů opravdu hrůzu. Ambulantně mu odstranila zkrácenou uzdičku pod jazykem. Musím říct, že tak výborný přístup lékaře jsem ještě nezažila. Můj syn teprve při odchodu pochopil, že už má vše za sebou a byl naprosto nadšený. Ještě jednou paní doktorce moc a moc děkuji a určitě jí vřele doporučuji.

Ing. Veronika Rousková

To, že bych měla svého pětiletého syna připravit na to že ho při foniatrickém vyšetření může něco bolet mě vůbec nenapadlo, znám jiné obory, kde to nutné je. Paní doktorka se po vysilujícím a mě beroucím dech monologu ohledně nudy z papírování, nejlepší a levné restauraci a kde to najdu, také vím jaké povolání má její manžel a vlastně ani si nepamatují ty další členy, že má jedno dítě. Kolik má sester a ty kolik mají dětí, ale že ona na to vyzrála a mají ještě psa což ostatní nemají a že ani v po porodu nevěděla jak svého syna pojmenuje atd. atd. Vyšetření proběhlo tak, že synovi měla podržet jazyk a podívat se na hlasivky, když však syn začal plakat nevšímala si toho a nutila ho ať řekne éééé a když už syn začal plakat naplno, začala láteřit, že co brečí, že mu svítí jenom baterkou do pusy. Ptala jsem se syna co ho vlastně bolí a on řekl že jazyk,což paní doktorka odmítla, že mu přece jenom svítí do pusy. Syn se už ovšem nedal utěšit a tak mu paní doktorka řekla že se mu nic nestalo tak at přestane, že venku čeká jiná holčička a ta až ho uvidí brečet tak nepůjde dovnitř. Narvala mu paňáčka z vitamínů a do toho všeho pořád něco vyprávěla. Vlastně až venku jsem zjistila, že jsem nedostala ani žádnou zprávu.
Mého syna jazyk bolel až do druhého dne.
A na kontrolu tam rozhodně nepůjdeme.