Otorinolaryngolog Více

Šustova 2 / 1930, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Jiný

Paní doktorka je jistě velmi schopná, a proto také mimořádně oblíbená; chodí k ní celé město. Zájem tak mnohonásobně převyšuje skutečnou kapacitu. V on-line objednávacím formuláři je na každého pacienta vyčleněno 10 minut, ale to je úplně OK, často je ani nevyužije. Moje první návštěva trvala 3 minuty, druhá 1 minutu. Na první jsem čekal 40 minut od rezervovaného času, na druhou hodinu a půl. Objednávací formulář totiž ve skutečnost funguje jen jako jmenný seznam pacientů na dané dopoledne či odpoledne; o čase, kdy přijdete na řadu neříká vůbec nic. Ve chvíli, kdy chodíte do práce, je hodina a půl prostě hodně.

Mila prijemna ochotna doktorka chodime celou rodinou dost casto a vzdy pomohla.Uz nikam jinam ne chodim.Moc doporucuju!

Umístění: Jiný

Paní doktorka je ochotná pečlivá a velice příjemná. Jsem vždy spokojen. Ordinace je perfektně vybavená.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dlouhodobě mám v krku pocit zahlenění,které mi vyvolává nauzeu a někdy i zvracení.též mám zvýšenou tvorbu slin,která už je dost obtěžující.
Nevím si rady,na jakého specialistu se obrátit ke zjištění příčiny a léčby.
Děkuji

Souhlasím s kolegy K.D

MUDr. Karolína Havlíčková Dostálová

zhruba před týdnem jsem se probudila s bolesti krku má levé straně.(nepředcházela tomu žádná nemoc ani nachlazení)
Polykání je bolestivé a po pár dnech se přidala i bolest levého ucha.
Uzliny jsou nateklé.
Bolest se střídavě lepší a horší.
Je možné že by mi mohli diagnostikovat nádor?
Děkuji

Souhlasím s velkou pravděpodobností se zánětlivým původem. Navštivte ORL. K.D.