Soukromá psychologická praxe
Hollarovo náměstí 11, Praha

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Poskytuji psychoanalyticky orientovanou psychoterapii a podpůrnou terapii v krizi. Od roku 2012 jsem členem individuální sekce České společnosti pro p...

• psychoterapie

Umístění: jiné místo úzkosti, deprese, BPD

Jeho střízlivý a logický pohled, spojený se smyslem pro humor, pochopením pro člověka a nahlížením na něj jako na originální a jedinečnou bytost, spolu s jeho lidskostí a hlubokou empatií, vytváří pole důvěry, v kterém je možné se beze strachu otevřít a začít se léčit. Je to psycholog, který Vám naslouchá a zajímá se o Vás, neumlčuje a nezastavuje Váš slovní projev, když je to pro Vás důležité. Můžete se volně projevit a cítit se zcela svobodně a bezpečně. Velmi mi pomohl v době, kdy jsem byla zcela ztracená po předchozí nevhodné léčbě v jiném zařízení. Zcela doporučuji.