Kardiolog Plzeň

• „Odbornik, professional na vysoke urovni. Pratelsky, prijemny pan doktor s velkym D. Hned pri prvni navsteve me pomohl a ted chodim pouze na kontroly. Josef K. Více

• Jiráskovo náměstí 33, Plzeň Mapa

Kardiologie Plzeň

• Kardiolog, Diagnostik, Genet… ik, Gynekolog Více

Parková 1254/11a, Plzeň Mapa

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Nejlepší lékař,jakého jsem potkal,díky němu ještě žiju! Bohužel čeština nemá slov,kterými bych jeho umění ohodnotil!! Dalším pacientum ho však nedoporučuji,protože jsem sobec a chci ho mít hlavně pro sebe!!!!!! Více

Smetanovy sady 5/80, Plzeň Mapa

MUDr. Miloslav Zikmund - KARDIOLOGIE s.r.o.

• „Pan doktor je člověk na svém místě. Velmi milý, opravdový odborník ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí, je trpělivý. Slyšela jsem na něj samou chválu a není divu. Přicházela jsem vyděšená a odcházela s dobrým pocitem. Sestřička také úžasná. Více

Parková 1254/11a, Plzeň Mapa

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Paní doktorka opravdu báječná,moc hodná,velice důkladná a vždy všecičko vysvětlila. Moc děkuju. Sestřička úplně stejně skvělá. Milá,vždy s úsměvem. Poradí,pomůže...i jí moc děkuju. Oběma přeji hodně pohody při jejich práci. Více

Wenzigova 2, Plzeň Mapa

Dětská kardiologická ordinace

• Jiráskovo náměstí 33, Plzeň Mapa

Kardiologie Plzeň s.r.o.

• „Výborný lékař a sympaťák, věnoval se mi a na všechny mé dotazy odpověděl a vše mi vysvětlil. Příjemný pan doktor. Doporučuji Anna N. Více

nám. Republiky 27, Plzeň Mapa

Kardiologická ordinace

• „Možná to někomu přijde zvláštní, ale já se k paní doktorce vždy těším. Je to člověk, který je velice pozitivní, pomůže, poradí, rozveselí. Její ambulance je tak kouzelná, že si ani nemyslím, že jsem u lékaře. Před paní doktorkou lze jen smeknout. Děkuji moc, jsem ráda, že Vás máme. Více

Srbova 216/II, Rokycany Mapa

Kardiologická ambulance

• Kardiolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

• Kardiolog, Internista

„Kapacita. A výborný nejen lékař, ale i člověk na dobrem miste. Ochotný a spolehlivý. Petra Haragova - Žatec

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Pan doktor je vynikající odborník.Velmi příjemný,vzbuzuje jednoznačně důvěru pacienta.Důsledně vyšetří, vysvětlí aktuální zdravotní stav a další průběh léčby. Více

• „zachránil mi život

Plzeňská 200, Třemošná Mapa

Kardiologická ambulance

• „Výborná lékařka. Dokáže poradit a je nesmírně empatická, naprostá spokojenost, budu ji navštěvovat nadále.

Kardiologie Plzeň

• Kardiolog, Diagnostik

1 názor

„Milý lékař profesionální přístup Hodnotím vysokou odbornost a týmovou práci s ostatnim zdravotnickým personálem

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

• Smetanovy sady 5/80, Plzeň Mapa

MUDr. Miloslav Zikmund - KARDIOLOGIE s.r.o.

• „Velice pozitivně hodnotím přístup pana doktora a velmi ráda bych podotkla, že je tam sestřička,která by měla být vzorem všech sestřiček ve zdravotnictví. Milá,příjemná a s každým pacientem vlídně a s úsměvem promluví. Krev nabere bezbolestně. Prostě sluníčko. :-D Více

Dvořákova 17, Plzeň Mapa

Mulačova nemocnice Plzeň