Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Pan doktor a sestřička jsou moc fajn, ordinace je na skvělém místě a termíny pro vyšetření jsou také krátké. Bohužel mi ale nevyhovoval způsob léčby mého problému, který se vlastně pak jen zhoršil. Věřím, že spoustě lidem pomohl a pomůže, ale bohužel pro mě způsob léčby nebyl vyhovující.

N
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Pana doktora jsem navštívila bez objednání po telefonické domluvě se zvětšujícím se velmi bolestivým abscesem na který již nic nezabíralo. Přátelská atmosféra , příjemná sestřička a velmi profesionální chirurgické práce . Pan doktor je nesmírně empatický , velmi trpělivě vysvětluje a s humorem dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru. Současně je vynikající proktolog .

P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Objednanie prebehlo na čas, pán doktor je veľmi príjemný, ochotný. Pokiaľ by mi nerobil proktologické vyšetrenie a zákrok, aj by som sa na návštevy tešil :)


K
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

K panu doktorovi chodím pravidelně na odstranění znamének, je šikovný a rychlí. Vysvětlí, vše bez problému, příjemný a laskavý.
Doporučuji.


D
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Dnes jsem u pana doktora byla na vyšetření. Vyšetření proběhlo v pořádku. Skvělý přístup, krátké objednací lhůty, mohu jen doporučit :)


M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Skutečný profesionál. Ochota, zkušenost, empatie. A hlavně účinná léčba. Dále dodržení času objednání, profesionální komunikace s pacientem. Navíc příjemná atmosféra, humor a fajn sestřička.


A
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

výborná komunikace a vstřícnost,perfekní provedení odstranění většího Atheromu ve vlasech bez komplikací.Podle mne špičkový chirurg.


P
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Doktor Tolda je výborný chirurg a skvělý člověk. Spolu se sestrou tvoří
výborný tým. Vše pacientovi dobře vysvětlí a je velice trpělivý.
Jsem velice spokojen a mohu všem doporučit.


Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Kdyz musi clovek na chirurgii, honi se mu hlavou vsechny mozne scenare. Co musim pochvalit je komunikace s panem doktorem a jeho velka zkusenost, ktera je zrejma. Vse vysvetlil, dukladne vysetril a poradil, jak urychlit regeneraci. Dekuji a preji vse dobre.


Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zahradníkova odstraňování znamének

Byl jsem již u pana doktora po třetí, a mohu říci, že přesto že jde o chirurgii tak se na další setkání s panem doktorem těším. Přátelská atmosféra, příjemná sestra a pan doktor co všechno v klidu vysvětlí. Při zákroku pak má pan chirurg lidský přístup a člověk ani nechápe, jak to celé takhle rychle uteklo. Rozhodně doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jak by se, prosím, projevovala drobná únavová zlomenina kůstky na malíkové straně nártu? Nemohla bych na to pořádně stoupnout nebo by se to klidně mohlo projevovat jen jako drobné pobolívání při přenesení váhy na malíkovou stranu chodidla? Moc děkuji za názor. S pozdravem, Pavla N.

Dobrý den,
projevy únavové zlomeniny můžou být různé. I takové jak popisujete. Nutné je provést rtg vyšetření event. CT vyš.
S pozdravem, MUDr.Toldy

MUDr. Jozef Toldy

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.