Zahradníkova 494/2, Brno-střed , Brno
Poliklinika Zahradníkova

Umístění: Poliklinika Zahradníkova odstraňování znamének

Byl jsem již u pana doktora po třetí, a mohu říci, že přesto že jde o chirurgii tak se na další setkání s panem doktorem těším. Přátelská atmosféra, příjemná sestra a pan doktor co všechno v klidu vysvětlí. Při zákroku pak má pan chirurg lidský přístup a člověk ani nechápe, jak to celé takhle rychle uteklo. Rozhodně doporučuji.

Včera jsem poprvé navštívil pane doktora v jeho ordinaci s problémem lymfatické uzliny. Jeho emfatičnost a lidský přístup z něj přímo číší. Vše pěkně vysvětlil a během chirurgického zákroku si se mnou neustále povídal a tak jsem se ani nenadál a za cca 15 minut nebylo co řešit. Moc velká spokojenost a pokud budu do budoucna muset znovu navštívit chirurga, zcela jistě se obrátím na něj. Btw: velká pochvala i pro sestru, která mu byla při zákroku nápomocná.

včera jsem navštívila p.doktora s problemem co me spusobil jiny doktor.Pan doktor me mile překvapil,ošetřil a nadale budu dochazet nadale k nemu,je obětavý vše vysvetli mužu jen chválit

Výborný, empatický lékař, skvělá sestra, příjemná atmosféra a vždy mne sestra volala na čas. Nemám více co dodat.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    projevy únavové zlomeniny můžou být různé. I takové jak popisujete. Nutné je provést rtg vyšetření event. CT vyš.
    S pozdravem, MUDr.Toldy

MUDr. Jozef Toldy