Praktický lékař
Mendlovo náměstí 1a, Brno

U pana doktora jsem myslim tak 10 let a muzu mluvit jen v pozitivech. Je velmi mily, pozorny, peclivy, ma profesionalni pristup.
Jednou jsem mela dokonce absces(hnis) mezi strevy v miste po laparoskopii zlucniku, ale z nemocnice me po vikendove hospitalizaci propustili s tim, ze muzu do prace, že je vse ok. Panu doktorovi jsem ale rekla, ze mam stale teploty, bolesti a tak me znova do te nemocnice, at udelaji sono a RTG znova, ze mam zvys. hodnoty zanetu v tele....az po CT na ten absces prisli ( a nebyl to prcek - 4x3cm) a dalsi den me operovali....pak mi jeste pan doktor pomohl ziskat krizkovy lazne...
Ke komentarum - pri mych navstevach se po stazistovi slo jeste k panu Laubovi, pan doktor je opravdu svedomity..

Vynikající pan doktor, svědomitý, zodpovědný, pečlivý, vzdělaný, u něj jsme v dobrých rukou. Už nejsem nejmladší a tento lékař je nejspolehlivější, kterého jsem kdy potkala. Mám štěstí, že jsem se dostala mezi jeho pacienty.

k dr. laubovi jsem se dostala na doporuceni manzela. privitala me na prvni pohled prisna sestricka, ale zdani klame, sestricka je velice prijemna, ochotna a zkusena. co se pana doktora tyce, zazila jsem to, co uz u lekare dlouho ne. profesionalni pristup, naprosto adekvatni reakce na popsane zdravotni problemy. prelozeno - ani tendence precpat pacienta leky, ani bagatelizace obtizi, nybrz zhodnoceni faktu a nasledne doporuceni postupu vcetne doporuceni ke specialistum. pan doktor neni z tech, co by mazali med kolem pusy, je vecny, primy, nazyva veci pravymi jmeny - to nemusi kazdemu sednout. jiz behem me prvni nasvtevy jsme s panem doktorem prodiskutovali nektera temata, ktera me trapila dele a jejichz reseni jsem odkladala, nebot jsem nemela duveru v predesleho lekare, ktery me mel v peci. behem chvile mi dr. nastinil mozna reseni problemu, pridal svuj pohled na vec, ale take se zajimal, jak to vidim ja, zda mi vyhovuje postup, ktery navrhl, pripadne jak bychom ho mohli upravit, aby mi coby pacientovi sedel. na zaklade predchozich recenzi jsem se rozhodla dodat take komentar k cekaci dobe a ke stazistum. ma prvni navsteva se odehrala v dobe, kdy kulminovala chripkova sezona, v cekarne jiz pred zacatkem ordinacnich hodin sedelo asi 6 pacientu, nekteri z nich cekali na odbery krve. presto jsem necekala dele nez 30 minut. po vstupu do ordinace jsem jeste asi deset minut se sestrickou vypisovala registraci a dalsi formality, nez jsem sla do ordinace. u meho vysetreni asistovala i stazistka, spise jen pozorovala, aktivne se neucastnila, ale nemela jsem pocit, ze by pusobila jakkoliv rusive ci neprijemne. domnivam se, ze pokud by si nektery z pacientu stazist(k)u u vysetreni nepral, byl by na to bran zretel. za me 100% a mohu jen doporucit.

jsem registrovaná již šest let. Všechny choroby zvládl profesionálně. Vždy když je třeba pošle na odborné vyšetření, nebo odešle odběry do laboratoře. Mám vždy dobrý pocit, že při vyšetření nebylo nic opomenuto. Když mě ošetřoval "praktikant", tak p.Laub vždy nakonec schvaloval medikaci

Velmi vstřícný, ochotný, vyslechne potíže a odborně poradí. Jsem u něj 18 let a neměnila bych. I když má plnou čekárnu lidí, věnuje se náležitě každému pacientovi a vždy mi dobře indikoval daný problém, příp. mě odkázal na specializované pracoviště. Mohu velmi doporučit.

Velmi dobrý lékař, milý k pacientům, vše si vyslechne problémy a dokáže je logicky řešit, jsem s ním už po mnoho let velmi spokojená!

Velmi lidský a zodpovědný přístup.

Poctivý, zkušený a velmi laskavý člověk-lékař.

Nejlepší

Chodím k němu 6 let a mám s ním ty nejlepší zkušenosti.