Josef Kopecký, chirurg Ostrava

Doc. MUDr. Josef Kopecký

Chirurg

Poštovní 11/162, Ostrava
Mamocentrum Femina, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Odborník dobrý.

Pan docent je lékař na svém místě. lepšího specialistu v tomhle oboru asi nenajdete. Jeho pooperační péče nemá chybu. Byla jsem na operaci v listopadu a p. docent mi volal domů o vánočních svátcích, aby se poptal, jak se mi daří a zda je vše vpořádku. Moc si ho za to vážím.

Neznám lepšího doktora v tomto oboru. Má vynikající a citlivý přístup k pacientce. Je to odborník na pravém místě, který vždy poradí. Velice si pana docenta vážím. Sestra je také velice příjemná paní. Jsem ráda, že mohu chodit k tomuto lékaři.

K panu docentovi chodím již 13.let a neměnila bych. Vždy se těším na jeho milé přivítání, ale i na ohleduplné vyšetření. Chodila k němu i moje maminka, která už bohužel není mezi námi, ale musím podotkout, že zcela z jiného důvodu. I za ní můžu s klidným svědomím říci, že byla s přístupem nadmíru spokojena. Pane docente, přeju hodně zdraví do dalších let. :-)

Kromě odbornosti příjemné zacházení při vyšetřování.

Díky tomuto lékaři jsem nepřišla o celý prs. Velmi příjemný a výborný odborním.

Pana docenta všem vřele doporučuji.Je to skvělý odborník a člověk.

Vděčím mu za svůj život!
Děkuji Vám pane doktore!!!

Skvělý pan doktor s lidským přístupem.Jsem vděčná,že ho mám.

Velice příjemný lékař s lidským přístupem. Vždy se snaží člověka podržet a vše vysvětlit.
Už jsem měla tu čest být u něj "na stole" 2* a vždy vše dobře dopadlo.
Taky nám přeju aby nám dlouho vydržel zdravý a v dobré kondici.