poradna MUDr. Josefa Jonáše
Orlická 9, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: poradna MUDr. Josefa Jonáše Jiný

Netřeba slov, maximální spokojenost,tam kde klasická medicína nepomohla,pomohl pan doktor Jonáš.Kdyby jsme věděli zavčas,že bylo moudřejší vyhledat pana doktora mohli jsme vleklým problémům předejít

Umístění: poradna MUDr. Josefa Jonáše Bolesti při zažívání

Když jsem poprvé slyšela o panu Jonášovi, nevěřila, že by mi mohla taková léčba pomoct. Fakt se nejednalo o žádný placebo ???? A ono to pomohlo! Doktor Jonáš mě doporučil správnou dietu a jeho kapičky, což jsou vylouhované bylinky, mi opravdu zabírají. Kdo nezkusil, nemůže soudit. Sama jsem se přesvědčila. A to jsem opravdový skeptik vůči "léčitelům" atd. Ale tohle je skutečná metoda. Jen škoda, že to nehradí zdravotní pojišťovna. I když ono je to logické, že? Pro koho by pak ty kolonoskopie a podobné chuťovky dělali? Vždyť by všichni by se většina pacientů uzdravila ???? A to v našem státě nikdo nechce. Ještě jednou dík, že já už těchto procesů nemusím být součástí!

Umístění: poradna MUDr. Josefa Jonáše diagnostické testy

Jedním slovem - děkuji. Bylo mi roky zle. Bolela mě hlava, břicho, dělalo se mi na omdlení. Navštívila jsem snad všechno možné, od vyšetření na alergie po vyšetření srdce. Jediné, co mi zjistili, byly žlučníkové kameny (ve 20 letech!!), prý musím okamžitě na operaci.. Ptala jsem se, jestli je jiná možnost. Ptala jsem se, proč mám exém. Nedostala jsem jinou odpověď, než že s těmi kameny musím na operaci.
Pan doktor Jonáš mi udělal diagnostické testy. Zjistil, že mám alergii na naši kohoutkovou vodu. Takhle jednoduché to bylo. Přestěhovali jsme se a je po exémech. Na žlučníkové kameny jsem dostala kůru, kameny jsou pryč - a bez operace. Věřím, že díky tomu, že už závadnou vodu nepiju, se ani znovu neobjeví.
Pro zastánce klasické medicíny to není. Pro lidi, kteří nechtějí polykat prášky, kteří chtějí znát příčinu svých problémů a pro lidi, kteří do sebe nechtějí nechat bezdůvodně řezat - přesně pro ty tu pan doktor je.
Děkuju!

Musím se přidat k absolutně spokojeným pacientům. Sice ne přímo přes pana doktora Jonáše, ale přes jeho prostředníka, který je navíc mým dlouholetým gynekologem, mě jeho preparáty dokázaly zbavit chronického zánětu močového měchýře. Šest let jsem téměř každý měsíc prožívala to stejné: Infekce, návštěva obvodního lékaře, antibiotika, občas ultrazvuk ledvin. Po tříměsíční detoxikační kůře pana Jonáše již téměř deset let o infekci močových cest vůbec nic nevím. Navíc se mi tehdy podařilo změnou jídelníčku shodit asi osm kilogramů. Nerozumím všem těm negativním komentářům, které tu lidé píší. Léčba je spojena i se změnou životního stylu a jídelníčku. Pokud tohle někteří nerespektují, tak ať se na východní medicínu vůbec neobracejí.

Souhlasím s negativními hodnoceními pana doktora, po "vyšetření" na jeho přístroji mě ujistil o potížích, která opravdu mám a o nichž jsem mu sama pověděla. Odeslal mě ke kolegyni, která mi dala drahou vodičku - byla jsem tam několikrát a vůbec mi nepomohli, bolesti neustoupily ani o kousek. Navíc objednací doba je dlouhá a celá jeho "klinika" na mě působila podivně. Léčbu lze asi okomentovat známým: Věř a víra tvá tě uzdraví.

Dobrý den, musím se přidat k těm lidem, co byli s p. Jonášem velmi spokojeni. Mám 10-letého syna, kterému úplně zkolabolal imunitní systém. Měl velké bolesti celého těla ( ruky, nohy , hlava ) a dlouhotrvající zvýšené teploty. Jeho tělo jsem začala detoxikovat od února a v červenci byl úplně fit. Můj názor je, že nikdo nesmí čekat výsledek zlepšení zdravotního stavu do jednoho do dvou měsíců, ale je to neustálý proces čištění celého těla. Důležité je také, přečíst si knihy od Dr. Jonáše, aby každý pochopil filozofii léčby. Moc mu proto za to děkuji.

Docela mě pobavilo, kolik z vás tohoto doktora v životě nevidělo a hodnotí ho jednou hvězdičkou. :D Já osobně jsem ho pravidelně navštěvovala a postupem času mě zbavil dlouho přetrvávajících problémů. Bohužel v dnešní době je u něj čekací doba okolo třičtvrtě roku i u akutních problémů, což mi přijde u dřív stálého pacienta velmi nevhodné, spíše neměl donekonečna nabírat pacienty nové a tohle by se nedělo, že. Momentálně jsem začla navštěvovat doktorku, která pracuje stejnými metodami a bere hned, přípravky beru taky Joalis a pomáhají.

7 let jsem byla léčena na Meniérovu chorobu. Hrozné stavy, vůbec jsem nemohla fukgovat. Závratě, šílená slabost, únava, zvýšená teplota, hučení v uších...mám 4 děti a tyto problémy jsem začala mít, když měla nejmenší Lucka jen pár měsíců ! Někdy jsem bez pomoci druhého nemohla ani sama jít. 7 let jsem jezdila na ORL do Brna do nemocnice ke Svaté Anně. Brala jsem léky na Meniérovu chorobu, která mi byla diagnostikovaná. Dostala jsem kontakt na MUDr. Josefa Jonáše, objednala se a výsledek vyšetření byl překvapivý ! Podotýkám, že to už jsem i těžko mluvila. Po 15 min. mi pan doktor řekl větu, na kterou nikdy nezapomenu: Vážená, vy nemáte žádného Meniéra, ale infekční nervové onemocnění, Boreliózu ! 7 let jsem držela neslanou dietu, nepila téměř tekutiny a užívala léky, které jsem užívat vůbec neměla ! Byla jsem dokonce zařazena do testovací skupiny na nové léky na Meniéra, po kterých jsem myslela, že snad umřu ! Nakonec mě toho byly zjištěno ještě daleko víc...chlamydie, EB virus a další....měla jsem už imunitu tak oslabenou, že jsem byla zavirovaná. Tvrdím si říct, že pan doktor JONÁŠ mi zachránil život ! On a pak ještě MUDr. L. JUNDA, kterému organizuji již 20 let pobyty. Klasická medicína si s mými problémy vůbec nevěděla rady a krev na borelii mě byla odebrána až na mou žádost po určení diagnózy u MUDr. JONÁŠE ! Samozřejmě, že tam byla. Je fakt, že mě to stálo spoustu peněz, ale když toto ošetření ani léky nehradí pojišťovna? Nic jiného nám nezbývá...Děkuji moc panu doktoru Jonášovi za jeho odbornost, lidskost a za jeho práci vůbec!

Mám s kapkami Dr. Jonáše velmi dobrou zkušenost. V zimě jsem měla obrovské problémy s břichem-zjistili potravinovou alergii a šílené vyčerpání, únavu.Dále boreliózu. Až u Mudr. Jonáše mi pomohli. Kapky po 3 měsících zabraly tak, že jsem teď úplně energicky v pohodě, jím skoro vše. Určitě doporučuji to vyzkoušet. Normální lékař mi naopak neuměl pomoci, kdybych nedošla k nim, tak bych na trápení byla dál sama! Držím palce všem, a odhoďte obavy...

Přístupem pracovníků dr. Jonáše jsem byla velmi zklamaná. Dlouho mě drželi v představě, že vědí, v čem je problém a že mi dokážou pomoci. Na preparáty jsem vydala zhruba 4000,- Korun a brala je podle jejich rad. Zhruba po roce mi došla trpělivost, bylo to stále jen o penězích a slibech a absolutně žádný efekt. Kolegyně má stejnou zkušenost. Myslím, že je to jedna velká hra na pacienta, a to dost zákeřná. Člověk, který je v koncích s tradiční léčbou ve slepé důvěře platí za něco, co nefunguje a jediné, čeho dosáhne je, že přijde o peníze a důvěru v "léčitele".