Soukromá ordinace - stomatologa
Budějovická 4, Jesenice

Paní zubařku v žádném případě nedoporučuji!!!!! Nadávaní na pacienty a její neochotný přístup byl otřesný. Nemluvím o neskutečné bolesti které mi způsobila a to samozřejmě bez umrtvení.

K paní doktorce jsme začali chodit před rokem a něco celá rodina. Vždy jen na prevenci, nikdy nám nic nedělala. Jaké bylo naše překvapení, když přišel výpis z pojišťovny - paní doktorka si na nás vykazovala úkony! Rozhodně nedoporučuji!

Všechny varuji před touto lékařkou. Synovi při pravidelných prohlídkách nikdy nic neašla, když jsem ji sama upozornila na kaz, řešitit to odmítla, že mléčný zub už brzy vypadne. Totéž následovalo i při další prohlídce po půl roce. Vyhledala jsem tedy jiného lékaře. Našel synovi 4 kazy, z toho jeden už silně napadl dásně. 2 zuby mu museli vytrhnout a doufáme, že se dásně zahojí!!! V ŽÁDNÉM PŘÍAPDĚ tuto lékařku NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ochotná, příjemná doktorka, která odvádí profesionální práci. Michal Brza

nebyla jsem příliž spokojená.

skvělá doktorka

...jediná možná zubařka.Ano, je nejlepší.

Anděl v lidské podobě... Výborná zkušenost.