Odhadovaná doba odpovědi:

Ke Koupališti 1790/12, Praha 8, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Prevence problémů pohybového aparátu • 1 000 Kč

600 Kč

Od 600 Kč

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Jsem SPECIALISTKA na DIAGNOSTIKU příčin obtíží a ZADÁNÍ účinné TERAPIE.
ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru....

Ukončené školy

• Angličtina

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Jako vždy, pokud mám problém s páteří, jdu jen za paní Jitkou. Poradí mi cviky a problém rychle odezní.
Je výborná!!!

Mgr. Jitka Šerclová

Moc děkuji, paní Pavlíno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva splnila očekávání. Potíže do dvou dnů téměř zcela vymizely. Objednání rychlé a bezproblémové. Děkuji.

Děkuji, pane Šebesto.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dojem z první návštěvy je pozitivní. Díky skvělému objednávacímu systému se vůbec nečeká, což je v dnešní době chvályhodné. Paní fyzioterapeutka je mílá, příjemná a je vidět, že svému oboru dobře rozumí a je zkušená. Zdá se, že doporučené a následně prováděné cvičení je účinné a bude mít dobré výsledky. Je však třeba mít trpělivost a výdrž. Děkuji Vám, paní doktorko.

Děkuji moc, paní Lesco.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné přijetí, odborné vyřešení problému. Paní fyzioterapeutka se mi dlouho a trpělivě věnovala. Určitě doporučuji.

Děkuji.

Je mi 23 let, přišla jsem k paní fyzioterapeutce s bolestí kolene, řekla mi, že je to od zad. V důsledku cvičení se mi koleno nezlepšilo a ještě jsem si kvůli cvikům, které mi dala, poškodila bederní páteř. Rozbolely mě všechny klouby na těle a místo toho, aby mě poslala na vyšetření k lékaři, mi dál dávala nesmyslné cviky. Později mi byla diagnostikována borelioza v pokročilém stadiu, po léčbě většina problémů ustala, ovšem následky nevhodného cvičení s touto fyzioterapeutkou si nesu stále.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Sabino, děkuji za Váš názor. Doposud do mé ordinace přišla pouze jedna Sabina, a to dne 20.12.2013. Přišla s bolestí bederní páteře vpravo, která se jí šířila do pravé kyčle, o koleni se nezmiňovala jen o bolavém pravém rameni. Sabině jsem opravdu doporučila na doma cvičení na bederní páteř - již v ordinaci se jí díky němu se zlepšila pohyblivost její bolestivé kyčle i bederní páteře. Doporučila jsem termín kontroly, ona že si v lednu zavolá a objedná se telefonicky. Bohužel na kontrolu do dnešního nepřišla.
Pokud příčina bolestí není v pohybovém aparátu, jako tomu je u boreliózy, tak doporučené cvičení neovlivňuje bolesti daného pacienta. To si ovšem lze ověřit na kontrole, na kterou jste bohužel nepřišla.
Pokud bolesti nelze žádným cvičením ovlivnit, doporučuji samozřejmě návštěvu lékaře pro zjištění příčiny obtíží.
Je-li příčina bolesti ať už kolene nebo kyčle v zablokované bederní páteři, tak v důsledku jejího zmenšování se bolest z kolene nebo kyčle do bederní páteře přesouvá a ta zpočátku bolí hodně a s přibývajícím cvičením bolesti i tam mizí. Přesun bolesti z končetiny do páteře je spolehlivým a vědecky podloženým ukazatelem, že si daný jedinec může své bolesti velmi rychle odstranit s pomocí cvičení a doporučovaného vzpřímeného držení těla.

Paní fyzioterapeutka mě pomohla zbavit se migrén od krční páteře, které mě trápily mnoho let a to jen pomocí velmi jednoduchých cviků. Předtím jsem absolvovala různá vyšetření a rehabilitace, brala prášky, ale nic nepomohlo. Kdo zažil migrény, tak úžasné je se jich zbavit. Velmi tuto fyzioterapeutku doporučiji.

Děkuji, paní Kulhánková.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ma navsteva predcila me ocekavani - pani doktorka vyresila muj problem - neprijemnou bolest v pazi - behem nekolika minut!

67 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat ohledně bolesti pod pravou klíční kostí, zda netušíte, co by to mohlo způsobovat? Již cca 3 týdny mně nepravidelně bolí pod pravou klíční kostí, jakoby nějaké píchání a děje se to kdykoliv, ať už jen v klidu sedím nebo něco dělám. S dýcháním to souvislost nemá. Je to ostrá bodavá bolest a netuším z čeho (nezvedám nic těžkého ani nenosím na rameni nic těžkého). Kam s tímto problémem zajít? Netuším odkud ta bolest jde, zda od šlach nebo od plic nebo něčeho jiného. Děkuji.

souhlasím s kolegou, obtíže mohou mít různou příčinu. I na fyzioterapii umíme určit, kde je příčina Vašeho píchání.
S pozdravem,

Mgr. Jitka Šerclová

Dobry den je mi 23 let a posledni dobou me trapi bolesti DKK.posledni tyden me boli kazdy den.predtim obcas me zabolelo na urcitem miste.nejvice rano kdyz vstanu z postele a postavim se tak me boli chodidla a narty.behem dne se bolest stehuje a obcas me boli stehna nebo lytko i kolena. Asi 3 dny me boli i ruka od prstu az k lokti. Trpim na potize s krcni a bederni pateri.minuly tyden jsem byla v nemocnici na praxi a jeste na brigade 3 dny v marketu u kasy,ale na zatizeni DKK jsem zvykla s nikdy jsem tyto potize nemela. Myslite ze by to mohlo byt z pretizeni nebo od patere nebo mam radeji zajit na vysetreni? Barva koncetin je normalni
Jen pocituji bolest. Predem dekuji za odpoved

mohla by to být kombinace příčin ze zablokované páteře, z přetížení. Jako 1.volba vyšetření Vašich obtíží je z mé zkušenosti vyšetření pohybu na fyzioterapii. U něj se ukáže, zda je příčina v páteři, celkovém přetížení pohybového aparátu anebo jinde. Kdyby příčina nebyla v pohybovém aparátu, poté má smysl vyšetření krve apod, jak doporučuje kolega.
S pozdravem,
Jitka Šerclová