Praktický lékař pro děti a dorost
Ke Zdravotnímu středisku 9/447, Praha

Paní doktorka umí být pěkně nepříjemná a přijde mi k ničemu. Na základě doporučení z neonatologie nám měla kontrolovat krev a neudělala nám ani odběr. S bolením bříška nás hned nás do Motole. Jednou si při převentivní prohlídce mého 2 měs. miminka odskočila mezi dveře diagnostikovat chlapečka s vyrážkou a následně si ani neumila ruce. Když se mi ptala jestli dávám holčičku na bříško, já jsem jí řekla, že se jí na něm vůbec nelíbí, vůbec nepoznala, že se jedná o hypertonus. Což 14 dní na to odhalili na kontrole na neonatologii, kam naštěstí chodím. Takže míra mojí trpělivosti už je u konce a odcházím jinam. Přeci jde o život dítěte.

Pani doktorka je v pohode, k pubertakum prisna pokud se u ni chteji ulevat...

Od malička jsem ji neměla ráda , protivná , nesympatická - po nepoznání neštovic jsem změnila lékaře

Ordinuje antibiotika ode dveri. Vola na matku "ani mi sem nechodte! Sestro piste ATB" ... Prisna a s lecbou jsem nespokojena.

Jako dítě jsem ji neměla ráda, v podstatě nikdo z mého okolí. Přísná, velmi kritická a nepříjemná, léčbu nedokáži posoudit.