Adresa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé
Ostrožná 27, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé Jiný

Absolutně se zde nedá objednat přes telefon ani jinak! Jsem akutní případ a nemám se jak zde objednat jako pacientka této doktorky a už to takhle je několik let co zde chodím! Nedokážu se absolutně spojit s nikým z ordinace, nemůžu se objednat! Když už telefon zvoní tak mě pokaždé vypnou jako obsazeno. Nemám čas jezdit sem osobně se objednávat, nebydlim v Opavě! Jak se mám objednat? Tohle už se tahne několik let a opravdu je to neprofesionalni!!! Jak se mám objednat? Jak? :-)

L
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé Jiný

Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju

J
Ověřený profil

Skvela lekarka,velice pecliva,prijemna.Sestricka taky super!Odesla jsem k nim od jine pani doktorky a nemuzu byt vice spokojena.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, opravdu mě překvapila. Dnes se to jen tak nevidí. Byla jsem u ní s mojí malou dceruškou. Dojeli jsme dokonce z Vítkovska. Rozhodně jsem ráda, že jsem jí vybrala jako gynekoložku pro svou dceru. Mám zkušenost také s jejím manželem na chirurgii a musím říct, že oba to jsou asi hrozně příjemní lidé. Oba skvělí lékaři a hlavně takový krásný lidský přístup.
Paní doktorka má také milou sestřičku v ordinaci, taky stále s úsměvem na tváři. Za nás opravdu vynikající přístup. Petra K.


T
Ověřený profil

K paní doktorce chodim zhruba rok a nemůžu říci ani půl křivého slova.Jak sestřička,tak paní doktorka velmi milé, ochotné, paní doktorka vždy vše velmi dobře vysvětlí, má pochopení a vždy s úsměvem na tváři. Bohužel kvůli stěhování musím přejít jinam,ale těžko najdu takového lékaře a sestřičku. Za mě určitě doporučuji.


L
Ověřený profil

Pani doktorka je moc milå, hodnå, ochotna vše vysvětlit a dokåže člověka uklidnit. Odborník na svém místě! Ještě jsem se s takovým výborným lékařem nesetkala a už teď vím, kam bude moje, zatim malá dcerka chodit :). Moc zdravím a přeji mnoho úspěchů! Liba Tačovå


H
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ochotné, empatické a dobře naladěné. Opravdu o pacientky pečují. Paní doktorka provede vždy všechny testy a nic nepodceňuje. Jsem už několik let velmi spokojená a vřele doporučuji.


Ověřený profil

Můj názor na paní doktorku i sestřičku je dost podobný těm předemnou jsem absolutně spokojená chodíme k ní i s dcerami a je opravdu výborná !!! Vřele doporučuji


K
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá, příjemná, všechno pacientovi vysvětlí probere s ním jeho problémy všem doporučuji! :)
Sestra: je velice hodná, empatická,pomůže jak fyzicky tak psychicky. Můžu je obě jen doporučit. Lepší gynekologická ordinace, se bude jen těžko hledat. :) !


A
Ověřený profil

Velmi profesionální a příjemná paní doktorka. Vše důkladně vysvětlí, pečlivě s pacientem prokonzultuje případné potíže. Můžu jen doporučit :-) !


Došlo k chybě, zkuste to znovu