Ostrožná 27, Opava
Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Skvela lekarka,velice pecliva,prijemna.Sestricka taky super!Odesla jsem k nim od jine pani doktorky a nemuzu byt vice spokojena.

Paní doktorka je velmi milá, opravdu mě překvapila. Dnes se to jen tak nevidí. Byla jsem u ní s mojí malou dceruškou. Dojeli jsme dokonce z Vítkovska. Rozhodně jsem ráda, že jsem jí vybrala jako gynekoložku pro svou dceru. Mám zkušenost také s jejím manželem na chirurgii a musím říct, že oba to jsou asi hrozně příjemní lidé. Oba skvělí lékaři a hlavně takový krásný lidský přístup.
Paní doktorka má také milou sestřičku v ordinaci, taky stále s úsměvem na tváři. Za nás opravdu vynikající přístup. Petra K.

K paní doktorce chodim zhruba rok a nemůžu říci ani půl křivého slova.Jak sestřička,tak paní doktorka velmi milé, ochotné, paní doktorka vždy vše velmi dobře vysvětlí, má pochopení a vždy s úsměvem na tváři. Bohužel kvůli stěhování musím přejít jinam,ale těžko najdu takového lékaře a sestřičku. Za mě určitě doporučuji.

Pani doktorka je moc milå, hodnå, ochotna vše vysvětlit a dokåže člověka uklidnit. Odborník na svém místě! Ještě jsem se s takovým výborným lékařem nesetkala a už teď vím, kam bude moje, zatim malá dcerka chodit :). Moc zdravím a přeji mnoho úspěchů! Liba Tačovå

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ochotné, empatické a dobře naladěné. Opravdu o pacientky pečují. Paní doktorka provede vždy všechny testy a nic nepodceňuje. Jsem už několik let velmi spokojená a vřele doporučuji.

Můj názor na paní doktorku i sestřičku je dost podobný těm předemnou jsem absolutně spokojená chodíme k ní i s dcerami a je opravdu výborná !!! Vřele doporučuji

Paní doktorka je velice milá, příjemná, všechno pacientovi vysvětlí probere s ním jeho problémy všem doporučuji! :)
Sestra: je velice hodná, empatická,pomůže jak fyzicky tak psychicky. Můžu je obě jen doporučit. Lepší gynekologická ordinace, se bude jen těžko hledat. :) !

Velmi profesionální a příjemná paní doktorka. Vše důkladně vysvětlí, pečlivě s pacientem prokonzultuje případné potíže. Můžu jen doporučit :-) !

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie