Praktický lékař
Lazaretní 7, Brno

To že nepíše paní doktorka recepty dle přání pacienta je v pořádku, ale že neudělá vyšetření na doporučení SPECIALISTŮ! Nevěří vám ani svým kolegům tím zanedbá spoustu věcí v pořádku není!

Znám paní doktorku už od studií,léčila mě už v První Brněnské na Kuklenské a i po 30ti letech nemám jediný důvod ke změně. Doufám naopak,že nám dlouho vydrží. Její odborné znalosti a přístup k pacientům včetně odesílání ke specialistům mě plně vyhovují. Děkuji,děkuji,děkuji

Chodím k paní doktorce již 5 let a jsem maximálně spokojen. Je pečlivá a vždy příjemná.

AŤ SI PANI DOKTORKA VZPOMENE JAK LÉČILA NA POLIKLINICE V PRVNÍ BRNĚNSKÉ NA ULICI KUKLENSKÁ. KDYBY TAM NEBYLA VÝBORNÁ SESTŘIČKA PANÍ KRATOCHVÍLOVÁ,TAK BY ANI NEUMĚLA LÉČIT.AŤ SI VZPOMENE JAK ZACHÁZELA Z MARODAMA CO POTŘEBOVALI E LÉČIT A MĚLI NÁROK NA NESCHOPENKU.ZAVOLAL VÁM VEDOUCÍ PROVOZU A BYLO PO MARODĚNÍ.TAK LÉČILA PANÍ DOKTORKA MACHÁTOVÁ.NEVĚŘÍM ŽE JSTE SE MORÁLNĚ POLEPŠILA.

Jsem spokojen, není co dodat, péče paní doktorky odpovídá mé představě o kvalitní lékařské péči.

Nemůžu si stěžovat, jsem velmi spokojen

Paní doktorka je pečlivá a empatická, můžu doporučit

Je to výborná a pečlivá lékařka

Paní doktorka je výborná lékařka! Velmi pečlivé, příjemné jednání a vždy provede vyšetření při známce jakéhokoli problému. Ráda k ní chodím a všem bych ji doporučila, protože je velmi lidská! Ten, kdo si zde na ni stěžuje by si měl zkusit jak je těžké být lékařem a pak teprve hodnotit! Arogantní je spíše on sám!

Ten, kdo hodnotí pí Dr. Machátovou jako špatnou lékařu, má asi nějaký komplex. Lékař, který píše léky dle přání pacienta, není dobrý lékař. Proto asi to špatné hodnocení od toho jedince. Mně se ještě za ta léta nestalo, že by mně nepomohla. To špatné hodnocení může být motivováno i závistí proto, že ona má tolik pacientů. Kdyby byla tak špatná, lidé by k ní nechodili.