Adresa

Praktický lékař
Lazaretní 7, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

To že nepíše paní doktorka recepty dle přání pacienta je v pořádku, ale že neudělá vyšetření na doporučení SPECIALISTŮ! Nevěří vám ani svým kolegům tím zanedbá spoustu věcí v pořádku není!

A
Ověřený profil

Znám paní doktorku už od studií,léčila mě už v První Brněnské na Kuklenské a i po 30ti letech nemám jediný důvod ke změně. Doufám naopak,že nám dlouho vydrží. Její odborné znalosti a přístup k pacientům včetně odesílání ke specialistům mě plně vyhovují. Děkuji,děkuji,děkuji

M

Chodím k paní doktorce již 5 let a jsem maximálně spokojen. Je pečlivá a vždy příjemná.


K
Ověřený profil

AŤ SI PANI DOKTORKA VZPOMENE JAK LÉČILA NA POLIKLINICE V PRVNÍ BRNĚNSKÉ NA ULICI KUKLENSKÁ. KDYBY TAM NEBYLA VÝBORNÁ SESTŘIČKA PANÍ KRATOCHVÍLOVÁ,TAK BY ANI NEUMĚLA LÉČIT.AŤ SI VZPOMENE JAK ZACHÁZELA Z MARODAMA CO POTŘEBOVALI E LÉČIT A MĚLI NÁROK NA NESCHOPENKU.ZAVOLAL VÁM VEDOUCÍ PROVOZU A BYLO PO MARODĚNÍ.TAK LÉČILA PANÍ DOKTORKA MACHÁTOVÁ.NEVĚŘÍM ŽE JSTE SE MORÁLNĚ POLEPŠILA.


D

Jsem spokojen, není co dodat, péče paní doktorky odpovídá mé představě o kvalitní lékařské péči.


Nemůžu si stěžovat, jsem velmi spokojen


Paní doktorka je pečlivá a empatická, můžu doporučit


Je to výborná a pečlivá lékařka


Paní doktorka je výborná lékařka! Velmi pečlivé, příjemné jednání a vždy provede vyšetření při známce jakéhokoli problému. Ráda k ní chodím a všem bych ji doporučila, protože je velmi lidská! Ten, kdo si zde na ni stěžuje by si měl zkusit jak je těžké být lékařem a pak teprve hodnotit! Arogantní je spíše on sám!


Ověřený profil

Ten, kdo hodnotí pí Dr. Machátovou jako špatnou lékařu, má asi nějaký komplex. Lékař, který píše léky dle přání pacienta, není dobrý lékař. Proto asi to špatné hodnocení od toho jedince. Mně se ještě za ta léta nestalo, že by mně nepomohla. To špatné hodnocení může být motivováno i závistí proto, že ona má tolik pacientů. Kdyby byla tak špatná, lidé by k ní nechodili.


Došlo k chybě, zkuste to znovu